Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

deborahh

darika - smekam pred tebou klobuk z hlavy. Ty si jediny clovek co tento pribeh pochopil a neodsudzuje ludi za to, ze vedia lubit hoci aj zenaca.. Si uplne spravna zena. som rada ze si sem napisala svoje nazory..

darika

Ja to chapem a presne o tomto som pisala co si tu teraz napisal/a ty.Hnevas sa aj na oca,nevidis chybu len v tej zenskej.O tom pisem stale,ze nielen milenka je ta zla,ale aj ten,co ma tu rodinu.Ja naozaj lutujem zeny,ktorym sa to stalo,ale ja to vidim tak,ze ked som dokazala prijat naspat manzela,musim sa snazit zabudnut aj na tu...V kazdom pripade,je to hnusne citenie a neprajem to zazit nikomu.Len netreba hladat chybu len v milenke.Aj ona je len clovek,ktory naletel a zamiloval sa do hlupaka,ktoremu nebolo rady ani v hlave,ani v gatiach.

fadfasfdas

darika ci kto si.....osobna skusenost, foter stale ked prisiel domov nikdy sa k nam neozval, nepozdravil, neopytal sa nas ako sa mame, mama sa k nemu spravala velmi dobre vsetko bolo relativne ok kym si ho nejaka pipka neomotala okolo prsta, vedela o nas, vedela ze existujeme a to ma najviac stve...otcovi nedokazem odpustit hoci uz presiel rok nedokazem sa na neho pozriet a tu zensku nenavidim kvoli tomu, ze vedela, ze nas ma

darika

Tak aby si v tom nebola sama,ja ta neodsudim.Ja som vydata a mam manzela,pri ktorom so zazila jeho vztah kedy mal milenku.Teraz sa pustia do mna,ze ja milenky branim,ale vdaka tomu co sa stalo,mam teraz konecne super vztah.To co sa stalo,nas oboch nakoplo.Ja som zazila to iste,takze si nemame co vycitat.Ale aspon som si uvedomila veci o ktorych som nevedela dovtedy.Nenadavam na tu zensku a ani nemozem povedat,ze ju nenavidim.Vlastne som jej vdacna.Takze tak.

klarka12

a velmi dobre viem, ze to, co robime nie je spravne, ale momentalne je to medzi nami v takej faze, ze sa to neda stopnut alebo dobre, aby ste nevraveli- vsetko sa da, ale momentalne to asi nechceme skoncit- ani jeden!

klarka12

:-) darika, teraz sa tu do mna vsetci pustia, ale: poznam to z pohladu aj dietata v podvadzanej rodine, aj takej kvazi milenky, akurat ze ja som len taka platonicka milenka- tj mam niekoho, kto sa do mna zrejme zalubil a ma male deti a zenu, s ktorou vraj zostava len koli detom. ale my sme ozaj len taki platonicki- raz sme sa milovali a inak sme to nechali zajst najdalej po bozk. on mi vravi, ze ma lubi, miluje, ja si uzivam ten krasny pocit, ale na druhej strane si zijem svoj zivot, lebo aj ja som v podstate zadana, sice nie manzelka, ale tiez mam zavazky, ktore sa nedaju len tak zrusit a tiez viem, ake to je, ked v dlhorocnom vztahu nieco dlhodobo neklape... asi tak v skratke.:-)

klarka12

lenze to, ze v rodine nieco alebo vsetko nehra nie je vina milenky. milenka (rovnako ako manzelkyn milenec) je len dosledok situacie. a preco by sa zrovna slobodna milenka mala zamyslat nad situaciou cudzej zeny? stretla chlapa- dajme tomu, ze sa zalubili- CHLAP ma problem- ON je zenaty a ako s tym uz nalozi, to je na nom.. kazdopadne suhlas s darikou- vsetko, co robi s milenkou by mohol robit s manzelkou, ale predsa nerobi...

darika

A prave tu je moja otazka preco ona?Preco je chlap s milenkou?Pretoze je s nou stastny.Ci uz pre sex,pre krasu,pre reprezentaciu,ale asi mu nieco vyhovuje.Preco ho nezaujima,ze je nestastna manzelka?Preco sa nevzda milenky,ked ma rodinu?Preco on neodide teda od manzelky?Lebo mu to vyhovuje taky zivot?Tak je potom svina on,nie?On zije dvojaky zivot.Milenka zije zivot milenky.On hra divadlo svateho manzela a zaroven milujuceho milenca.Tak preco nie on?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lubis ma aspon trosku? - Fórum - ZDRAVIE.sk