Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

žabiak

deborahhh
len je az zalostne ako sa stale obranujes a tvrdis ze je to ok a ty nerobis nic...
naozaj si schopna sa jeho zene pozriet do oci, a som zvedava ako by ti bolo v tej chvili keby jeho deti na teba zazerali...
nepochopim to...moze sa stat ze sa clovek zamota do kadejakych situacii, ale aby sa tak "hajil a bil do prs" ze je to v uplnom poriadku, az mi je zle...

mija80

deborahh.... vobec si nemyslim, ze by som pisala nieco od veci a tiez si nemyslim, ze spavat so zenatym je nieco moralne a uplne v poriadku, ako sa to tu snazis prezentovat. je to tvoja ubohost, ci uz preto, ze vedome rozbijas rodinu ako aj preto, ze sa uspokojis s tym, aby si bola len tou druhou. ked si taka hrdinka, chod sa pozriet do oci jeho manzelky a deti, isto na to mas...

deborahh

mija 80 - si v pohode?? Za to, ze mam niekoho rada, za to sa maju za mna moji rodicia hambit? Ved mohli by sa hambit, keby som toho muza zneuzivala, brala od neho peniaze, odstrkovala ho od deti. Ale to nerobim, takze tvoje slova su trochu od veci.

mija80

asi by si si mala zvykat na podobne reakcie, ked spavas so zenatym a beries tak manzela a otca! tvoji rodicia musia byt na teba hrdi!!!

klikklak

vieš ake je to uzasne ked prisiel domov a bol ticho......ale ked bol s niekym cudzim usta sa mu nezavreli, nepyta sa na na nic.....skola? ako sa mame? niiiiiic a hlavna vec, ze ta puľka vie, že existujeme to ma najviac stve zo vsetkeho

naivne verite vsetkemu co vam povie, neviete co sa deje u neho doma myslite si, zeby sa vam s takymi vecami priznal?

mija80

klikklak... presne viem, o com hovoris... u nas to bolo rovnake a este horsie- to, ze sa s nami nerozpraval bolo to najmenej.
tieto stetky (ano, dobre citate) sa tu v tom este budu podporovat a nepoviem, keby to boli mlade sproste soplane, ale dospele zeny a take chudery.

klikklak

vy neviete co sa deje u nich doma, moj foter sa k nam doma sprava ako keby sme tu ani neboli nevie sa nam ani pozdravit ale k tej kurve co s nim chrapala bol ako med, prijemny, ukecany atd