Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

pozor

aj ja mám ženatého priateľa. má dokonca tri deti. ale ľúbim ho.
.
mimochodom, každý ale každý muž dokáže byť neverný.

alibabababa

no ja sa idem zanedlho vydavat a teda ked si predstavim, ze by ma mal moj nastavajuci takto podvadzat, tak ma aj chut prechadza..:(

katty19

no, je to určite úprimné, keď spolu nechodíte, lebo je ženatý, a čo to tam vlastne robíte? sa pozeráte na seba a hovoríte si, že sa ľúbite??

deborahh

Ja sama som zalozila tuto temu a ja chcem byt aj ta, co ju ukonci. Kazdy mame svoj nazor, kazdy mame svoje problemy. ja som momentalne na pn-ke, boli smem sa s kolegami z prace bavit v sobotu a mali sme autonehodu v noci. Nestastie sa niktomu nic strasne vazne nestalo, len zlomeniny a pohmliazdeniny mame. Ked sa nam to stalo, boli sme kusok od mesta kde byvam. Dostala som sa sama von z auta a ked som vysla na travu tak som odpadla. Prebrala som sa az na to, ako ma niekto budi. A bol to on, ja som si myslela ze som asi uz v nebi. Ja som asi neverila. Osud asi chcel, aby sme rano isli tou istou cestou. Potom prislla sanitka a chaos atd.. Teraz lezim doma a stale nad tym rozmyslam. Zda sa to ako keby to bolo vymyslene a take nahody sa asi nedeju, clovek ktoreho mam rada a ktoreho tuzim stretnut uz mesiace, stretneme sa v tej najhorsej chvili. Len taky vlasok od smrti.. Najskor som nevedela, ci je to naozaj on, bolo este skore rano. Ale v nemocnici mi ppovedala kamaratka ze to bol on. Dakujem

!

ale nám nejde o sex.
je odo mňa starší o rok a jednoducho sme si sadli. niekedy len zavolá, že poďme na kávu, alebo môžem prísť k tebe, alebo sa len vozíme v aute. a žiadny sex nie je. rozprávame sa, smejeme. povieme, čo bolo v práci. mimochodom, ja sa starám o babku, takže sex doma mať ani nemôžeme. len v aute. a žeby ho to bavilo rok sexovať v aute, sa mi nezdá. a ja sama si neverím, že by som bola v sexe taká dobrá, že je so mnou len kvôli tomu.

pom

!
kedze ako pises si starsia od manzelky,ktora je dokonca krajsia,tak je s tebou len preto,ze mu ho ako sa hovori "dobre podrzis."A to by mne nestacilo.

mija80

tak suzvuk je asi len z tvojej strany, kedze predpokladam... on ostava so svojou rodinou, ktora mu je tou skutocnou dusou. snivaj dalej

!

prečo si každý myslí, že milenka musí byť mladšia a pekná. Ja som staršia od jeho ženy o 7 rokov a dokonca si myslím, že ona je krajšia aj v tvári aj postavou. Ide o súzvuk dvoch duší.

pom

som vydata a mam pekny vztah,ale ked toto citam,tak vas uprimne lutujem.byt len milenkou chlapa,ktori od zeny malokedy odide by bolo pre mna ponizenie.raz sa vydate a moze sa to stat vam.vas manzel si najde mladsiu.az vtedy zistite co ste robili vy.Bodaj by ste raz aj vy plakali,ked vam raz ten vas bude chodit za inou.je az ubohe ake su zeny naivne a naletia sladkym reciam len aby ich dostali do postele.