Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kučery žehličkou na vlasy- ako?

ahojtééééééé

ahoj takže ani ja som najprv nevedela že sa žehličkou dajú robiť kučery...tak som si to na vlastnú kožu (vlasy) vyskúšala :) prvýkrát:hruza a des ale potom mi to išlo ako po masle....stačí prákrát pozerať a holywoodske vlasy sú na svete...ja osobne si myslím že kučery so žehličkou sú ľahšie,rýchlejšie,praktickejšie a vlny vyzerajú prirodzenejšie ako natáčky alebo kulmy....vždy som chcela mať kučeravé vlásky a robilo som preto čokoľvek....vyskúšala som kulmy,alobal,natáčky....nííč nepomáhalo až som sa dozvedela to o žehličke...a fakt odporúčam každému...ale kúpte si prípravky na ochranu pred žehličkou :D nie sú ani drahé tak od 2eur do 5 eur maximum....a pozri si video :D fakt krásne a praktické :D www.youtube.com

white_angel

s tym alobalom je to strasne zlozite..mozes to spravit jednoduchou keramickou zehlickou...mne to kadernicka vzdy tak robi..natoci mi vlasy na tu zehlicku..najprv zacne akoby zehlila smerom hore a ptm to zacne natacat...

ella_joy

ahoj, mne to robila moja kadernicka raz..pouziva na to nieco co vyzeralo ako alobal. Najprv mi po pramienkoch skrutila vlasy do maleho slimacika, ako ked si davas vlasky na natackz, potom to akoby zabalila do toho alobalu, a ked to bolo, tak kazdy jeden obal dala do zehlicky na par sekund. Snad ti to trosicka dalo ideu, ako na to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kučery žehličkou na vlasy- ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk