padam padam na dno...

ajja

..tá dotyčná si podľa mňa nie je dodnes istá, čie je to prvé decko...ex sa totiž s tým, ktorý sa k tomu priznal dosť podobal, takže zdanie môže klamať, dokázali by to len genetické testy...no a to riskovať nebudú..prišli by o alimenty od toho, kto sa k malej priznal:-)

ajja

..veľmi rýchlo sa stihla rozviesť, hrala to na domáce násilie:-)zobrala si hypotéku a vyplatila ex z bytu a vzápätí na to si tam nasťahovala toho môjho bývalého:-) .. ten mi vtedy povedaal, že radšej sa bude tlačiť s tromi deťmi v malom byte, ako so mnou vo veľkom...:-) dnes sa tam tlačí už s 2ma deckami...teoreticky sú obe jeho..prakticky, pán boh vie, čie je ktoré...ale to je jeho problém...je to už viac ako tri roky..vlastne, v týchto dňoch by malo byť tuším tri roky čo odišiel..nejako mi to uchádza:-))

chenelocka

fuha,sila...a ona 8rokov bola kde?zaspala dobu?preco zrazu prisla za nim?a oni su teraz spolu?ci ona je so svojim manzelom?

ajja

chenel, tak na tp by som si v tvojom prípade dala bacha..chceš moju skúsenosť? v skratke..mala som priiateľa, chceli sme mať svadbu, keď ma konečne rozvedú( trvalo to toitž neksutočne dlho)..chceli sme mať dieťa, dokonca sme už mali spolu byt a všetko malo byť už len pekné, vraveli sme si, že to zlé je za nami..keď sa zrazu objavila jedne jeho ex a potvrdila mu, že je biologickým otcom jej 8ročného decka, ktoré mimochodom nosí meno jej vtedajšieho muža a za ktorého bola v tom čase vydatá..jemu z toho tak šiblo, že to bol začiatok konca nášho vzťahu..keď som mu dala vybrať, odišiel k nej...