Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

padam padam na dno...

chenelocka

no rozisli sme lebo on ma dieta so svojou ex,ale to by nebol problem,ako ja som o tom vedela od zaciatku takze som isla do vztahu s tym,ze to dieta normalne prijmem...ale ten moj ex sa hrozne spraval a uprednostnoval svojich kamosov predo mnou a on celkovo je velmi uzavrety clovek,a on risi problemom asi tak,ze dnes ku tebe nepridem lebo by sme sa len vadili...

ajja

..no je ich veľa..ale ani jeden nestojí za veľa:-)))xixix:-) ja len, aby si nebláznila hneď za prvým, s ktorým ti je fajn..dobre si rozmysli chenel, s kým budeš chcieť v tomto živote stráviť najviac času...aby si si potom nepovedala, že to bol premárnený čas..ja len toľko...:-)

chenelocka

ved to ako vravis,ze zle s nim ale horsie bez nich...a starnut sama tiez nic moc...ale aspon nie si sama mas dceru..a chlap pride..ved tolko ich je:))))

ajja

..to zvládneš..ja som chodila diaľkovo, aj malú som už mala a zvládla som to..osttane, ako všetko:-)) či už s chlapom, alebo bez neho..aj tak sú to poväčšine poserovia...aj keď si hovoria silnejšie pohlavie, nie je to tak..však uvidíš, až budeš staršia..ale je to presne tak, ako sa vraví, že s ledačím zle a bez neho ešte horšie:-)) nechcem starnúť sama..mám pocit, že som na to nebola stvorená:-)

chenelocka

akurat si s nim pisem:)ale on mi pride moc navela a moj ex uz sa chce vratit len ja nechcem lebo on mi uz tolko naublizoval,ze ja uz neviem co mam robit

ajja

,,a čo povedala agi? vráti sa ti ex, alebo to bude niekto nový? nemala si ty náhodou toho kuchára z pizzerky?:-)

chenelocka

no super..ale ten spravny este len pride,urcite..ja si to stale vravim..lebo ti chlapi si stale neskor uvedomia o co prisli,presne tak isto je to teraz aj u mojho ex...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

padam padam na dno... - Fórum - ZDRAVIE.sk