nedokazem vzrusit priatela

Príspevok v téme: nedokazem vzrusit priatela
vilmma

ked chcem iniciovat milovanie ja tak ma nic nenapadne ako by som ho mohla vzrusit. inokedy mam milion niekedy az uchylnych predstav ale v momente ako sa snazim o milovanie s nim tak ma nic nenapada. ked saho spytam tak mi povie sice ze co mam spravit ale nechce aby mi on musel hovorit. chce aby som ja sama bola kreativna.ja chcem byt tiez ale prave vtedy akoby som mala amneziu. viete niekto nieco poradit? dakujem:)

zabiatko

ked bol syn sam to sa dalo aspon 2-3 krat za mesiac sme ho dali k nasim a sli sme von a bolo fajn,lenze teraz su uz dvaja a dat niekomu dve deti ....budeme to musiet porozdelovat..a ty Dr.House mas deti?

house

No zivot dnes s dvoma detmi ,ked nepomozu stari rodicia je velmi tazky.
Same stresy, peniaze, robota, deti na hlave komu by sa chcelo.Najdite si opatrovatelku aspon na jeden den a objednajte si hotel.Lenze zase love...

zabiatko

ked idem von ja ,tak on je s detmi a ked on tak som doma ja ,ale nikdy spolu mozno aj v tom je chyba .najmladsi syn je este maly a idu mu zuby tak ho nechcem nechavat nikomu na krku..

zabiatko

inu nema to viem na sto percent mi sa lubime ostatne vsetko klape ..mozno je to tymi detmi ze sa nemame ani ako ,odreagovat,pri vinku..

house

zabiatko nechcem Ta strasit, ale mozno ten Vas ma bud depresie, alebo ma inu.
Na depresie su lieky no a na to druhe
neviem.

zabiatko

aj ja mam podobny problem .som vydata uz 5 rokou .vsetko je ok az na sex.mame dve maloleta deti auz to neni ako predtym.ked sme nemali deti bol sex perfektny a dost casty,ale teraz raz za 2-3 mesiace.a muz hovori ze je to nuda a stereotyp.potrebovali by sme si spolu vyjst na pivko odreagovat sa ale s malim babetkom to nejde..proste si nevieme najst k sebe cestu co sa tyka sexu. co stym mame robit

house

Jasne do pusy zabera najlepsie, len nie kazda zena to chce robit ...Niektorej sa to hnusi ...Treba si vypit to zabera
naj potom to robi skoro kazda.