Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zarastenie chlpkov a cervene bodky po epilacii

dafne

a holiš si nohy s epilátorom,alebo žiletkou....lebo mne sa začali robiť výražky po strojčeku a teraz mám problémy,lebo mi ostali hnedé škvrny...a nie a nie zmiznúť, kožná hovorila, že to môže aj ostať...preto teraz používam len žiletku...strojček som odstavila...

Mimi323

No v prvom rade si treba vybrať dobrý deň na epiláciu podľa lunárneho kalendára, mne potom vydržia nohy dlho bez chlpkov. depilácia- nie - dorastajúci mesiac Lev, Panna
Ano- ubúdajúci mesiac Kozorožec, býky, baran, panna.
Čiže najbližšie to bude teraz vo štvrtok, piatok, sobota, kedy bude kozorožec a ubudajúci mesiac (telo sa ľahko zbavuje všetkého, takže aj chlpkov)
Peeling môžeš použiť akýkoľvek, ja mám od Alverde kokosový, ale v podstate je to jedno. Ja osobne si po depilácii dávam kokosový olej, ten je najlepší, dáva si ho aj môj manžel po holení :)
Predtým mám preklep :) chcela som napísať, že po depilácii sa ten deň netreba sprchovať a pred depiláciou nekremovať.

adina

no toto by aj mna zaujimalo, lebo mne nato nic nepomaha ani peeling, ani puder, ani krem hruuza, kto pozna nieco osvedcene nech nam poradi!

Mimi323

No proti zarastaniu sa dáva peeling. Peeling si treba urobiť aj pred depiláciou. A po epilácii sa nepchovať ten deň. A samozrejme buď zapudrovať alebo niečim ošetriť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zarastenie chlpkov a cervene bodky po epilacii - Fórum - ZDRAVIE.sk