Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som hypochonder?

Príspevok v téme: som hypochonder?
noonaa

Ahojte,mam 22 rokov, od detstva mam take hlupe problemy s travenim,vyprazdnovanim...trapi ma to cely zivot,bolesti brucha atak...tuto zimu som ale nejaka stale chora, zapaly mechura, pak vajecniky, stale je mi zle, prechladnutia...priste sa na mna vsetko lepi.. nerada sa stazujem,lebo nechcem byt ako hypochonder,ale uz je toho obcas dost a na cloveku to vidiet..mam priatela a ten toho vie najviac,lebo je stale so mnou,...vcera mi zase bolo zle a povedal: tebe je stale daco,bojim sa o teba...ale stale mi dava najavo,ze ma stale nieco boli... snazim sa nehovorit o toma,elenviem si vysvetlit,preco sa na mna vsetko tak lepi,alebo xi ja prehanam...kde su hranice hypochondrie? som smutna z toho,ze nie som fit... a nechcem vyzniet ako ze sa stale stazujem na daco a ze som stale chora...ved som mlada....ani neviem,ci som to spravne napisala :) dakujem ale za nazory

zuzic

jaaa, ja mam tiez 15 a tiez mam pocit ze som hypochonder...ale u mna je to trochu inak...mam pocit ze mam problem a ked sa pozorujem uz mi nic nie je...bojim sa ist s tym doktorovi pretoze mi zalezi na tom aby som nevyzerala jak hypoch.uz par krat sa mi to podarilo.ten lekar je velmi dobry a zlaty a ja nechcem aby si o mne myslel ze....

jaaa

mam taky pocit ze som hypochonder..stale sa sledujem a ak ma cosi zacne bolet tak venujem tomu vacsiu pozornost....raz som citala v casopise o neakej chorobe a som nato stale myslela a asi o 2 mesiace som mala tie prizanky........pomoc.........co mam robit..ps.....mam len 15

muneca_brava

noonaa, niekoho mi pripominas :)
mna kazdy den daco boli :D a nezabudnem sa tym "pochvalit" drahemu a mamine :D
ti uz su zo mna na nervy :D :(
mna tiez teraz boli brucho a mechur :(
ten,kto to nezazil, nepochopi,ake su to bolesti :(
a ze vtedy sa ani sexovat nechce :D :D :D
mne uz spoluziacky hovoria, ze som hypochonder :D ale co uz..
ja ked ma nieco boli,tak sa postazujem :)

a vetu: Tebe stale nieco je :D veelmi dobre poznam :D
ale drahy si uz asi na to zvykol.. :)
tiez ma stve, ze mi stale nieco je a ze sa stale stazujem :(
ale co narobis.. :D

[zruseny12]

oprava...ked mas ok creva aj imunita sa posilni...
skus jest aj HLIVU USTRICNU...
ja si ju susim a potom pomeliem,a pridavam do hlavneho jedla -ten prasok,kazdy den po lyzicke...tiez je dobra na imunitu.

[zruseny12]

Ahoj noonaa,ja sa mam tak podla toho,ako sluzi zdravie,ten PROBIOFIX,je na creva obnovenie crevnej flory,ale zlepsuje aj imunitu,ked mas ok creva...

...este som si spomenula,na BION3,/kupis v lekarni/tiez velmi dobre aj s vit.a miner.
...ja teraz momentalne beriem kyslik-stabilizovany,a celkom dobre sa po nom citim/

inak,ta chapem,ked cloveku nieco je,nic ho nebavi,poznam to...drz sa...pekny den

noonaa

ahoj mariaa, dakujem za pomoc, mam sa fajn,eln ma trapi,ze s apo mne lepia tiet choroby :( a ty sa mas ako? ten probiofix je na co vsetko dobry?

uleeses

ahoy Noonaa, ja mam tiez "hlupe" zdravotne problemy, ale urcite su neriesitelne. Na vyprazdnovanie je kopec rieseni, bud ina strava (cerealie, fibre,..), pohyb velmi pomoze tiez. Ak to nechas tak, nebude to lepsie, ziadna zmena. Ja som tiez strasne nachylna na prechladnutie a to vestky druhy a skoro vsetky casti tela. Prechladnutie mocovych mechurov nepodcenuj, moze ta to pripravit o moznost mat deti.Brusnice (tabletky) ti pomozu, ja ich jem kazdy den, je to prirodne, neuskodi ti to.Doktorka mi povedala, ze som alergicka na zimu, mam slabu imunitu.Tak sa poriadne obliekam, nosim aj 2 ponoziek ak je treba, v noci v zime spim v hrubom pyzame a ak treba tak si prehodim aj deku na perinu....urcite su nejake male ale vyznamne riesenia aj pre teba

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som hypochonder? - Fórum - ZDRAVIE.sk