Slovo Lúbim Ťa...

Príspevok v téme: Slovo Lúbim Ťa...
zuuzu

Ahojte všetci:)mám otazočku..aj na Vás chlapi hlavne:)ako hodnotu má Vás slovo lubim ťa..ako často ho vravievate svojej priatelke...no lebo ten moj..to nejako nepoklada za dolezite..a mi vravi ze kolko je takých párov..ako raz za mesiac to povedať:(a este aj ja prva..vzdy..dufam ze tu nikdo nebude pisat nejake hluposti..mi zase..ale tak ma zajma ako to maju ostatny, a ze mozno som neni jedina...

gretka

no my sme si to kedysi hovorievali castejsie ako to teraz po styroch rokoch, teraz si to hlavne piseme, ked sme od seba, ale keby mi to hovoril kazdy den min. 15 krat, uz by mi tie slova stratili na vyzname, bolo by to vsedne ako napr. pozdrav, ci oslovenie.

Liana30

S manzelom si hovorime kazdy den, ze sa lubime. Raz to poviem prvy krat ja, raz on... podla toho, ako to citime. Sme spolu 9 rokov. Ale malo kedy mi povie "milujem Ta"... vzdy iba "lubim ta, mam ta rad..." ale mne to staci, lebo ozajstna laska je o niecom inom ako o slovach, aj ked sa to dobre pocuva :-)

...

ahoj zuzu u nas je to opacne, on mi stale hovori ako ma miluje, a ja tak raz za cas, ja som taka povaha ze to nepotrebujem hovorit a nepotrebujem to ani pocut, skratka na slove nezalezi, zalezi na tom ako sa sprava, co by pre teba urobil no teda aspon u mna je to tak, mam kamosky ktore by to chceli pocuvat "od rana do vecera"