Naj šampón na rýchlo mastiace sa vlasy

noonaa

ja som tmavovlaska a ked si s nim "umyjem" vlasy, tak si to trosku prelakujem aje to super...treba to poriadne vysuchat uterakom...myslim,ze je fajn trosku si predlzit umytost vlasov aj tymto sposobom,a tento suchac :) je lasny,do 50 sk, cize 1,50... :) tak nejak stoji

diablica8c

velmi dobry je tayk slabo zeleno modry sunsilk ten je super niekedymi vlasi vidržia aj 3 dni normalne a kresne vonaju

veverqua

Suchy sampon je taky biely prasok, ja pouzivam AMICA od Alpy, dostat ho za par supov v kazdej drogerii, ak sa nemylim. Je v takom svetlozelenom baleni a funguje podobnym sposobom ako solnicka :)) Su tam take male dierky, cez ktore sa sype na vlasy, potom to treba vmasirovat do pokozky hlavy a vycesat, alebo pretrepat aj uterakom. Funguje to v podstate ako puder na pokozku hlavy. Tento sposob je vhodny najma pre tych, ktorym sa mastia vlasy od korienkov. To je napriklad aj moj pripad. Vlasy mi vydrzia len jeden den po umyti, a uz sa od korienkov mastia, zatial co konce mam skor suche. A tak to riesim tymto "samponom". V ten isty den ako ho nanesiem, si potom vecer vlasy normalne umyjem. Este jedna drobnost, co sa tyka tohto sucheho samponu je to, ze skor sa hodi pre vlasy svetlejsie, lebo na tmavovlaskach by sa asi tazsie "schoval", kedze je biely, a aj po vmasirovani by mozno vyzeral sedo. No...skratka treba vyskusat.

noonaa

ja som to uz vzdala...mam krasne umyte vlasky a hlavne ofina sa mastny hned,od make upu,alebo aj kremov...som zufala,druhy den uz nic moc....ja si myslim,ze sampon nepomoze,preto ja volim sampony,ktore vlasom neublizu,ked si ich umyvam castejsie...inak,pomoc v nudzi je aj tzv,suchy sampon,ktory pouzivam,ked si vlasy nemozem umyt,alebo aj nechcem,aby som ich tolko nenicila...cize, prvy den si umyjem, druhy den uz ofina je mastna,tak bud suchy sampon,alebo umyjem len ofinu..inak, aj zalakovat vlasy a pootm ich rozcesat, to vlasy tiez trosku vysusi a nedavaju taky mastny vzhlad,ale zaklad je, mastnejsie vlasy nemat rozpustene

jaja

Mne sa mastnili vlasy furt na druhy den. Pouzivam od shaumi ten zeleny so 7dmimi bylinkami ci jak u toho vidim ze trosku to mastenie potlaca ale zatim nic lepsie som nenasla