Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moj problem s laskou...som vadna???

Príspevok v téme: moj problem s laskou...som vadna???
katka0000

ahojte mam 19.moj problem spociva v tom ze neviem byt stala v citoch,pokial po nejakom chlapcovi(co nebyvava casto) len tuzim je to ok,ale napriklad teraz mam vztah ktory trva asi 2-3tyzdne.je to super chalan,je aj medzi nami nejaka ta chemia,ale nie som zalubena.stale verim ze to na mna pride.jeden den som uplne happy ze sme spolu a ze ho mam a na dalsi den mi je na hovno z toho ze nie som blaznivo zalubena ,vsak ešte je len zaciatok nasho vztahu a ja mam taketo pochybnosti???vsak co potom bude o rok.:.:.som fakt uz vadna???vsetko toto som mu uprimne povedala,lebo chcem aby vedel čim sa borím a trapim....prosim nemate nejake skusenosti alebo nazory na toto???vdaka:)

alicakl

No pokiaľ chceš byť bezhlavo zaľúbená,tak to buď si hneď,alebo to časom určite nepríde.Vo vzťahoch po čase veci trošku upadnú a zovšednejú.Takže čakať,že napríklad po roku sa ráno zrazu zobudíš a svojho partnera začneš beznádejne milovať je utópia-nemysliteľné.Buď si z neho hotová hneď,alebo fungujete na iných prioritách.

majka004

Ahoj.. akoby som citala o sebe... ak sa Ti etn chalan naozaj paci a ak Ti na nom nevadia urcite veci uz teraz, tak daj tomu vsetkeho len cas... Ja som pocas prvych 3 mesiacoch vo vztahu kolisala s citmi hore-dole..kym sa mio vsetko ujasnilo... a som rada,ze som dala vsetkemu sancu... proste vo sztahu by si mala byt trpezliva... ale urcite nie vtedy, ak uz od zaciatku tusis ze to fungovat nebude... tak drzim prsty..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moj problem s laskou...som vadna??? - Fórum - ZDRAVIE.sk