Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala

Príspevok v téme: Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala
ellie

Caute,
mna by zaujimalo, pokial si to pamatate, dokedy vam bol sex neprijemny, resp.vas bolel.Mnoho dievcat hovori, ze 1,2,3x a potom to bolo v pohode. Ja som na tom bohuzial vsak stale rovnako. 10x a to iste prezivanie bolesti. Na zaciatku je to stale rovnake (ostra bolest nizsie - tam pri vchode do posvy a kde sa tak trocha meni smer, uhm, no viete) Ta bolest je naozaj dost ostra, citim az take stipanie od tej bolesti, ked tade prechadza, avsak ziadne palenie a svrbenie atd. Vytoky cudne nemam. Ta bolest vlastne trocha akoby po case pomizla (alebo si na nu zvyknem?) no je to aj vtedy strasne neprijemne, ledva sa premaham, ked je mi uz dlho, doslova citim, ze mi je z toho az teplo a ze mi je z toho zle! Vtedy logicky prestaneme... Nepomohlo ani striedanie polohy. Zda sa mi, akoby ma to najmenej bolelo odzadu (v tej polohe som najmenej citliva), tam vsak citim uplne ako ho do mna celeho dava, ako naraza. Naopak, ked som na nom ja, je to prekvapujuce, ale snad najhorsie. Mozno ze aj preto, lebo vtedy je to na mne a tu bolest si sposobujem "sama".
S dosiahnutim orgazmu mimo sexu vacsie problemy nemam a pri nom to ide sem tam tiez (v misionarke)
Neviem, v com by mohol byt problem. Citim sa akoby "mala" nie vnutri, ale tam dole, na zaciatku. Ako forma lievika ( :D ) ja uz to neviem opisat, tam dole taka priuzka. Zacinam byt zufala, ze sa to nikdy nezmeni, alebo ze bude nejaky pretrvavajuci problem. Uz som si kadeco precitala na internete, tak som si snad polku veci vsugerovala (nejaky vaginizmus, ked sa vam posevne svaly stiahnu ked partner vnika, dalej nejake vnutorne zenske problemy, avsak je moj prvy, a beztak, no neviem. Akoze nemusite mat nejake sexualne problemy iba od sexu, ale ktovie. Ani neviem, ci tam mozem mat od niecoho nejaku chrasticku, alebo bolestive miesto). Nemam ponatia. Myslim, ze dolezitejsiu ulohu v tom nezohrava to, ze partner ho ma trocha skriveneho nadol? Myslim skor, ze ta moja je akasi cudna a chyba je tam u mna. No urcite nechcem skusat nejakeho ineho chlapca iba pre tieto veci, ako som sa docitala aj inde, ze to dokaze „zazraky“. No dakujem, ale toto zdaleka nie je pre mna, takze mi take nenavrhujte :(.
A prosim o normalne prispevky, alebo rady, alebo iba o informaciu, ako to bolo u vas, pretoze si viete predstavit, aka musim byt sklamana a zufala, takze si ustipacne poznamky nechajte pre seba. Prezivat tu fyzicku bolest znova a znova a byt stale viac na dne aj z hladiska psychickeho nie je sranda. Diky.

alenkalienka

Baby, sex by vôbec nemal bolieť. Fakt že nie. Bolesťou vám telo dáva najavo, že niečo nie je v poriadku. Hneď prvá vec, čo ma pri čítaní ellie-inho postu napadla je, že asi nie je dosť vlhká. Toto sa dá jednoducho vyriešiť tým, že sa jej pred sexom bude partner dlhšie venovať, jemne rukou, pusou alebo čím má rada, nielen tam dole, ale aj na prsiach vnút. strane stehien a pod. Tiež skúste použiť lubrikačný gél. Potom by mohla byť navine "partnerská zhoda", myslím tým či ste s partnerom kompatibilný, najmä čo sa veľkosti týka (či ho partner nemá priveľkého, alebo je partnerka užšia ako je obvyklé). V tomto prípade je taktiež treba partnerku poriadne zvlhčiť a ísť na to mimoriadne opatrne. Ďalším dôvodom diskomfortu by mohla byť nejaká infekcia, tu by pomohla konzultácia s gynekológom. Keď už mávate sex, určite sa oplatí ho navštíviť, netreba sa báť je to úplne v pohode.
Ak sa tam však zatiaľ nechystáte, ale problémy pretrvávajú, skúste sa poradiť na stránke sexualne.sk, napravo nižšie je poradňa, môžete tam svoj problém anonymne prediskutovať.
Dúfam, že som aspoň trošku pomohla, držte sa, a hlavne to riešte!

QWERKA

Necitala som, co si pisala ale mna vobec nebolel, uplne ziadna bolest ani pri prvom ani pri druhom ani pri stom ;)

Nemaloletá

no fajne, takže je nás viac..hlavne sa nesmieme cítiť menejcenne aby to nebolo ešte horšie. a tie zlomyselne komentare si niekam strčte, áno, presne tam ked vas to nebolí nemali by ste s tým mať problém.

hruška2222

mi s priatelom ked mame peting tak ma to neboliiii iba po dlchšom čase... prečo???? a ked mame sex tak ma to ani tak neboli inba pri niektorych polohach a hlawne ked zajde hlbsie a sex som mala už aspon 10x ak nie wiac.....

pupik

ahoj...no najlepsie by ti asi vedel poradit gynekolog, takto tu len mozes spekulovat, ze ci mas uzku panensku blanu, alebo ci mas nejaky iny vaznejsi zdravotny problem, alebo si nedostatocne vzrusena a vtedy ten prienik moze riadne stipat...on zisti pravu pricinu a nebudes sa musiet pri sexe trapit ale si ho zacnes aj uzivat

mircoMY33

to skrivenie na dol nerobi tu bolest dokonca som videl relaciu kde robili sex na cetecku a dokonca ked ha tam zasunie tak sa tam vo vnutry ohyba na dol treba gelu a gelu

zuzu.

tak ja som ten ibalgin skúsila a dala som si aj na upokojenie tabletku / názov neviem, lebo to má moja mama/ a asi to fakt funguje. Bola som uvoľnená ako nikdy. nie nadrogovaná, to si nemyslite ale bolo mi príjemne. A sex bol fajn. A nebolel. Lebo aj mňa to bolelo aj po piaty krát. A ako písal radca aj ja som pomaly mala pred stretnutím triašku a strach. Pomocou liekov som to zvládla a odvtedy je v sexe všetko ok aj bez liekov.

viktorijka

Kočky,čitala som čo ste tu pisali=/Mam priateľa, sme spolu už pomaly rok... do teraz som nemala sex, a moje kamošky si to už davno naplno uživaju, strašne by som chcela, ale vždy ked to skušame, boli ma to ... nevjem sa uvolniť a stači že ma palcuje a je mi to neprijemne ... sme z toho obaja smutny=( a ja by som chcela vedieť čo mam robiť aby som sa nebala prvy krat sexovať, a vedela sa uvolniť...nechcem aby ma to bolelo tak ako doteraz, aj ked vjem že prvy krat to bolieť môže...ale taka bolesť aku mam ja, si myslim že je to dosť take extremne... pomôžte mi prosim čo mam robiť ? =/

viktorijka

Kočky,čitala som čo ste tu pisali=/Mam priateľa, sme spolu už pomaly rok... do teraz som nemala sex, a moje kamošky si to už davno naplno uživaju, strašne by som chcela, ale vždy ked to skušame, boli ma to ... nevjem sa uvolniť a stači že ma palcuje a je mi to neprijemne ... sme z toho obaja smutny=( a ja by som chcela vedieť čo mam robiť aby som sa nebala prvy krat sexovať, a vedela sa uvolniť...nechcem aby ma to bolelo tak ako doteraz, aj ked vjem že prvy krat to bolieť môže...ale taka bolesť aku mam ja, si myslim že je to dosť take extremne... pomôžte mi prosim čo mam robiť ? =/

ivona1919

ahoj ellie,mna to boli dodnes...a to som sexovala uz mozno 100krat,ale nejako som si na to zvykla a neriesim to uz

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala - Fórum - ZDRAVIE.sk