Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala

Príspevok v téme: Dokedy vas sex bolel? Uz som zufala
ellie

Caute,
mna by zaujimalo, pokial si to pamatate, dokedy vam bol sex neprijemny, resp.vas bolel.Mnoho dievcat hovori, ze 1,2,3x a potom to bolo v pohode. Ja som na tom bohuzial vsak stale rovnako. 10x a to iste prezivanie bolesti. Na zaciatku je to stale rovnake (ostra bolest nizsie - tam pri vchode do posvy a kde sa tak trocha meni smer, uhm, no viete) Ta bolest je naozaj dost ostra, citim az take stipanie od tej bolesti, ked tade prechadza, avsak ziadne palenie a svrbenie atd. Vytoky cudne nemam. Ta bolest vlastne trocha akoby po case pomizla (alebo si na nu zvyknem?) no je to aj vtedy strasne neprijemne, ledva sa premaham, ked je mi uz dlho, doslova citim, ze mi je z toho az teplo a ze mi je z toho zle! Vtedy logicky prestaneme... Nepomohlo ani striedanie polohy. Zda sa mi, akoby ma to najmenej bolelo odzadu (v tej polohe som najmenej citliva), tam vsak citim uplne ako ho do mna celeho dava, ako naraza. Naopak, ked som na nom ja, je to prekvapujuce, ale snad najhorsie. Mozno ze aj preto, lebo vtedy je to na mne a tu bolest si sposobujem "sama".
S dosiahnutim orgazmu mimo sexu vacsie problemy nemam a pri nom to ide sem tam tiez (v misionarke)
Neviem, v com by mohol byt problem. Citim sa akoby "mala" nie vnutri, ale tam dole, na zaciatku. Ako forma lievika ( :D ) ja uz to neviem opisat, tam dole taka priuzka. Zacinam byt zufala, ze sa to nikdy nezmeni, alebo ze bude nejaky pretrvavajuci problem. Uz som si kadeco precitala na internete, tak som si snad polku veci vsugerovala (nejaky vaginizmus, ked sa vam posevne svaly stiahnu ked partner vnika, dalej nejake vnutorne zenske problemy, avsak je moj prvy, a beztak, no neviem. Akoze nemusite mat nejake sexualne problemy iba od sexu, ale ktovie. Ani neviem, ci tam mozem mat od niecoho nejaku chrasticku, alebo bolestive miesto). Nemam ponatia. Myslim, ze dolezitejsiu ulohu v tom nezohrava to, ze partner ho ma trocha skriveneho nadol? Myslim skor, ze ta moja je akasi cudna a chyba je tam u mna. No urcite nechcem skusat nejakeho ineho chlapca iba pre tieto veci, ako som sa docitala aj inde, ze to dokaze „zazraky“. No dakujem, ale toto zdaleka nie je pre mna, takze mi take nenavrhujte :(.
A prosim o normalne prispevky, alebo rady, alebo iba o informaciu, ako to bolo u vas, pretoze si viete predstavit, aka musim byt sklamana a zufala, takze si ustipacne poznamky nechajte pre seba. Prezivat tu fyzicku bolest znova a znova a byt stale viac na dne aj z hladiska psychickeho nie je sranda. Diky.

mami2

Ahoj Ellie,
ja som mala podobný problém ako ty!
Nechcem Ti dávať žiadne rady, len Ti chcem povedať, že mne sa tento problém v podstate stratil po prvom pôrode! Dovtedy som prežívala niečo podobné ako ty. A to už mám dosť rokov na to aby som mala také problémy. Prvý pôrod som absolvovala keď som mala 25 rokov a sexuálne som začala \"žiť\" po 18.tke! Neskúšala som ani žiadnych iných partnerov-náš styk bol založený najmä na porozumení a vzájomnej dohode! Môj manžel mi v tomto smere podal veľkú pomocnú ruku a plne akceptoval môj problém veľmi dlhý čas a je to tak aj teraz.Našťastie! Po mojom druhom pôrode, ktorý nasledoval rok po prvom sa to žiaľ vrátilo do starých koľají aj keď občas nastanú výnimočné chvíle! Treba si z toho jednoducho vybrať aspoň to troška, čo Ti je príjemné alebo to s partnerom riešiť prevažným \"maznaním sa\". My to tak riešime už niekoľko rokov....

kacicka

no k lepsiemu prezitiu a hlavne prijemnejsiemu ti pomoze ak budes aj ty dobre zvlhcena.potom je bolest mensia. alebo si dopomozte lubrikacnym gelom. mimochodom styk ta moze boliet aj dlhsie,je to individualne ale nerob si z toho nic,to raz prejde.

radca

allie ja som ti radil ten ibalgin. veď ak jeden vyskúšaš, nič sa nestane. veď ja netvrdím, že brať to stále. Ale moja kočka mala taký problém a zistila, že je to psychické. proste už keď vedela, že sa máme strenúť mala doma triašku a oblieval ju pot. Tak zašla za neurológom a ten jej dal lieky proti stresu. pred strtnutím so mnou si jeden vždy dala upokojila sa a aj sex mala bezbolestný . A po ďvoch mesiacoch už tablety vysadila a všetko je v pohode....

ellie

jastericka4, milujem komenty tvojho typu. Ked ma niekto nejaky problem, tak bude automaticky malolety? To ako odpoved vypatlaneho mirca ze "nesexuj, nebude boliet". Typicky hlupak, ktory si uvedomi svoje hlupe reci az ked sa jemu nieco prihodi. Mozno tak impotencia po zvysok zivota.
Mimochodom som uz davno plnoleta, len ani by ti bolo jasne. Bohuzial, ked som sa s takymito vecami doteraz nestretla, tak moja jedina nadej je obratit sa na ludi, ale pre buducnost to uz asi nespravim, lebo sa bohuzial ozyva aj plno tupcov, co uz narobim.

ellie

Chicony, ani lubrikant ti nepomohol? Vyskusaj, riadne ho "namasti" :D. Ako opisujes svoj pribeh, mozno to mas iba od toho, ze nie si dost vlhka a preto ta to boli (ked sa nevies dost vzrusit a necitis potrebu sa casto milovat). Alebo narovinu povedz gynekologicke, ze pocitujes bolest. Lenze ked ju necitis stale, mozno to mas fakt od toho, ze raz si viac vlhka, inokedy menej, nie?
Ja idem na vysetrenie bud.tyzden, tak som zvedava, ale mam take podozrenie, ze to bude nejaky zapal vchodu do posvy, alebo nieco, len neviem od coho, HA. Kazdopadne dufam, ze mi s tym aspon ako tak pomozu, lebo ja uplne koncim, ja mam odvtedy pauzu, umrela by som pri tom, prisaham :-/

Radca, pouzivat ibalgin pre pohlavnym stykom je nespravne riesenie, ale dik za pokus. Ibalgin by sa nemal pouzivat vobec, este ani pri menstruacii, natolko skodi, nieze este aj pravidelne pocas sexu. To je jasna peciatka, ze za 10 rokov by sme boli asi vsetky v marnici :-/. A beztak by to nemohlo v tych partiach, som si ista.

radca

a skúšali ste si dať pred tým tablety proti bolesti, napr.ibalgin?
alebo na upokojenie niečo ale také silnejšie.

chicony

Boze baby ako by ste citali moj zivotny pribeh :D
Môj partner je teraz tiez moj prvy, sexujeme uz rok a ta bolest je neznesitelnaaaa
Nastastie to nie je vzdy az take hrozne.
Mam taky pocit ze u mna je to spojene aj s tym, ze nie som ten typ baby, co ma veelku chut na sex..proste nie som taka, vydrzim bez toho aj dlhsie. A ked uz ideme sexovat tak nie som nikdy tak vzrusena ako by som mozno mala byt, aj ked by som naozaj velmi chcela. Lenze ptm sa vzrusim a som aj vlhka dostatocne, partner nema problem do mna vniknut a boli ma to..a potom nemozme napriklad dva krat za noc..ach boze ak niektorym parom zavidim :(
Bola som aj na vysetreni u gyn. a nic mi nepovedala..boze strasne zdravotnictvo..
s partnerom sme uz skusali asi vsetko..ale nic nezabera..
mam z toho zly pocit, lebo s pripadam ze nie som normalna..ako ine baby..take nadrzane co mozu sexovat aj celu noc a aj pat krat sa urobia...ja som orgazmus ani nemala a mozem o nom akurat tak snivat :( pri tej bolesti je to dost nemoznee....