Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

očný krém po 25-ke

dirtyd

cirkev je uz davno o biznise,nie o pokore...vodu kazu,vino piju...ale ja som fakt chcela len poradit aky ocny krem :-)moja plet je mladucka ale ked sa usmejem tak vrasky...co by bolo vhodne?vdaka

horcica

Lolka, mam pocit ze sa z teba stava uplna fanaticka... vlasne myslim, ze by si nemala pouzivat ziadnu kozmetiku, lebo kazda firma je zalozena s cielom zarobit co najviac penazi - a co ak je v tom diabol? A co by ti povedal pan farar, keby si mu povedala, ze si skusala balzam na zvacsenie pier? Nie je to hriech? A ty pouzivas dokonca nejaku vonavku? Nie je to marnotratnost a zbytocnost? A na tvojom mieste by som vyhodila aj ten hreben, co mas z Oriflamu ci odkial, lebo by som sa bala, ze stale ked sa s nim ucesem, tak ma bude ovplyvnovat diabol.

Lolka

ale bude, neznamená, ze nebude, myslím, ze mozes byt s ním aj tak stastná. Ale mna to tak asi duchovne naplnilo.

Lolka

aj,kvoli slobode,cítila som,ze som rozhodla správne, ked som sa tak rozhodla vo svojom vnútri, vsak to nie je kvoli Cirkvi, najma kvoli tomu, aby som bola stastná s Bohom:-D, cítila som, ze je Boh so mnou, taku silu a tak:-D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

očný krém po 25-ke - Fórum - ZDRAVIE.sk