očný krém po 25-ke

Mimi323

A podľa nich je kozmetika zložená z tohto:
www.oriflame.sk
Preto ľudia naletia, že je to prírodná kozmetika, ale v zložení toho teloveho mlieka je vidieť, že to od prírody má ďaleko.

Mimi323

sk.secure.oriflame.com
Lolka, tu som našla zloženie telového mlieka a je to ešte horšie ako som si myslela. Sú tam všetky najnebezpečnejšie látky:
silikony (-cone)
parafin
parabeny

Mimi323

Napr. šampony obsahujú SLS(sodium laureth sulfate) čo je veľmi dráždivá a škodlivá látka, pre začiatok to stačí

Lolka

ani balzamu z oriflame co ma zvacsit pery velmi neverím, predstavovala som si lepsie vysledky alebo ci je to tým, ze som ho pravidelne nepouzívala..

Lolka

Ako niektoré vone su pekné, ale tak aho predstavu niektoré vyrobky, ze na co to maju pomoct, tak to nesplní svoj ucel ako prezentujú, ako mozno to závisí aj od jednotlivca, napríklad mame krem proti scervenaniu moja mama je cervená mozno viac ako ja tak mozno je menej cervená ked si dá ten krem, ale ja mam tiez po líckach také cervené a myslím, ze mne to ten krém nelieci.

Mimi323

Avon je silne chemický. Ale Oriflame nie je prírodná kozmetika, to určite nie. Aj Zepter sa oháňa tým, že má prírodnú kozmetiku a pritom je to silná chémia.

Mimi323

Ja som vtedy musela mať všetko nové čo vyšlo, mala som krém na celulitídu, proti červeným žilkám na nohách, bol dosť drahý, raz som sa s ním nakrémovala a potom som ho vyhodila. Vtedy som minua aj pár tisíc mesačne na kozmetiku. No hrozné.
Až budem musieť všetko povyhadzovať, lebo ešte pár veci mám, aj tak ich nepoužívam.

Lolka

mne tak bolo povedané ze Oriflame ma prírodné a Avon chemické, ale mozno ak by aj Oriflame malo chemiu mozno urcitu cast aj prírody, mozno Avon vobec.

Lolka

inak ak je v tom ten zlý, mozno preto sa ludia stávaju zaviský na kupoch tých výrobkov, aj ja ked som si este objednávala tak som bola asi dobrý zakazník, chcela som to a to...ide to aj do financií a tak.