Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam pit?

vsevedka

Vodu a nemusí byť práve z tvojho vodovodu.Kvalita vody v slov.domácnostiach kolíše podľa zdroja.Ja som zo stred.SK, voda z vodovodu je v pohode, bez nechutných príchutí (teda ak nechám vyprchať chlór), zdrojom je vlastne pramenitá voda.Ale aj tak som sa naučila chodiť brať vodu priamo z prameňa, pri blízkej dedine, má vynikajúcu chuť, okolo sú lesy.
V niektorých mestách je voda nekvalitná, tu pomôžu asi len filtre alebo voda kupovaná vo fľaškách.
Minerálky, ak si kupuješ, treba po čase striedať, tak isto i bylinkové čaje.

voda!

Pit mame len vodu! Mineralky len 0,5l na den a nie viac, pretoze okysluje telo. Nic okrem vody nieje pre cloveka dolezitejsie. Ked ti nechuti z vodovodu(ta je "nezrela" nevyviera sama ale je tazena z velkej hlbky, teda to je ako keby si jedla zeleny rajciak, aj voda musi dozriet) ma sa pit odstata, ja pijem len odstatu v 7 drahych kamenoch, existuju rozne, to sa opytaj v nejakom bio obchode alebo radsej v ezoterickom. Len voda, ktora vyviera je "ziva voda" (poznas rozpravku?) Aj ked pijes caj vzdy zapit vodou. V ezoterike existuje sto knich o tejto tematike, mozno staci tam len zajst.

severanka

bylinkové čaje sú skutočne vynikajúce pre správny pitný režim...tiež striedam vodu (Rajec, Lucka) s bylinkovými čajíkmi..

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam pit? - Fórum - ZDRAVIE.sk