Pomozte prosim, do kedy mam vydrzat?!

Príspevok v téme: Pomozte prosim, do kedy mam vydrzat?!
lijuba26

Poradte prosim! S naj kamaratom sme sa do seba zalubili a i ked to trvalo strasne dlho, nakoniec sa konecne dali dokopy. Dlho to trvalo hlavne preto, lebo sme si to obaja nechceli pripustit a hlavne on, lebo mal dlhorocny vztah- klasicka prva laska. Teraz sa s nou rozisiel, ospravedlnil sa mi, ze mi ublizoval tak dlho a poprosil o miesto v mojom srdci. Rozchod je verejna zalezitost ale o nas- i ked to by sa dalo povedat tiez sme sa vzajomne zatial rozhodli cusat. Lenze, aj ked to tajime, je to teraz take zvlastne. V noci je to uplne v pohode. Ale cez den...aj ked sme sami, pride obcas za mnou a dotkne sa ma, alebo mi da pusu, ale je to nejake take nespontanne. Dokonca mi ani nenapise peknu spravu na dobru noc- pritom ked bol este s nou, vypisoval jedna radost. Nie len nenapise, ale dost sucho mi aj odpisal. Pytala som sa ho, ci sa nieco deje alebo sa zmenilo. Ci potrebuje volnost alebo na cas slobodu, i ked ma vlastne sam poziadal aby sme boli spolu len to zatial tajili. Povedal, ze nie, mozno trochu priestor, lebo je mu to nejake take divne. Ked sme spolu stale, tak v pohode. Ked sa dlhsie nevidime, nevie za mnou len tak spontanne prist- i ked sme sami a objat ma ci mi dat pusu. Vraj to nemam riesit, ze sa nemam bat, ze casom to bude dobre, ale ja sa ja tak bojim. Bojim sa, ci je v neistote ci ma este skutocne chce alebo co? Dokonca ma casto provokuje, ked basni o svojich peknych kamaratkach, i ked viem, ze by s nimi nic nemal, ale su kocky. Musim teraz cusat ale vytaca ma tym i ked mozno to robi schvalne, lebo ziarlim. Lenze ja i ked som to pre istotu sama chcela sa teraz trapim, ze to tajime. On si mozno fakt potrebuje zvyknut na novu situaciu a preto je rozpacity, ale ja trpim. Co mam robit? Dokedy to takto bude a mam to vydrzat? Co je to len cas na rozmyslenie ci ma stale chce. Neviem. Poradte mi prosim! Dakujem

lijuba26

No ja som bola dlhorocna kamoska a ona vztah na dialku. Ja som ho poznala a riesila jeho osobny zivot a vsetko, lebo som bola stale s nim, ona len obcas. Vobec ho nepoznala tak ako ja, navyse my sme z jedneho prac. oboru a ona je uplne nieco ine. Takze som ho aj chapala a vedela mu pomoct. To skor oni boli ako kamosi. Viem, ze uz tam nie je to tajne, lakave ale zahodil by to vsetko co mal keby si nebol toho vedomy? Velmi dlho sa trapil a rozhodoval.

jaaa

no..zapeklita situacia..a nechcem byt zla, ale obavam sa, ze sa to nezlepsi..obavam sa, ze jeho city k tebe boli zintenzivnene prave skutocnostou, ze mal vztah..bolo to skratka vzrusujucejsie..a ako si sama pisala, ze ten vztah bol dlhorocny..tazko sa zvyka na nove...obrovske porovnavacky...to co mal s tebou predtym bolo spontanne, nesilene, plne napatia..teraz si je vedomy toho, ze nieco ukoncil a ma nove zavazky..ze uz nie si jeho tajna laska..jeho kamoska..ale baba, na ktoru sa odteraz zas musi divat ako na frajerku...mozno do chvile, kym nepride dalsia "kamoska"...mozno mu krivdim..neviem...ale drzim ti palce..