Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oplati sa cakat?

Príspevok v téme: oplati sa cakat?
drobcek01

Mám 17 rokov. Ešte som nemal dievča z čoho vyplíva že som panic a nemám žiadne skúsenosti. Chcem tým povedať doslova žiadne ani fajka ani nič podobné ešte nemám za sebou. Zatiaľ som sa len bozkával. Mal som svoje sny svoje ciele ale.. nejak sa vytratili. To po čom som túžil už vôbec nechcem. Proste moje sny sa vytratili a kôli tomu som mal depresie pretože človek ktorý nemá žiadny cieľ a nemá žiadne sny vlastne nemá zmysel žiť. Čo je môj prípad. Depresie som mal aj kôli tomu, že som ešte nemal dievča. Chcel som to napraviť hľadal som, ale nemá to zmysel všetci vravia že to príde keď to človek nečaká. Neviem kde je pravda ale nechám to tak :-). Premyšľal som nad tým že po čom vlastne túžim. Túžim po láske po dievčati pre ktoré budem prvý, pre ktoré nebudem len ďalší v poradí a ktorému budem môcť dať to čo jej ešte nikto pred tým nedal :). A zistil som že naj by to bolo asi keby počkám ešte zopár rokov. Že čím neskôr tým to bude krajšie preto som si povedal že budem čakať a chcel by som to až za nejaké 3 roky keď budem mať 20 alebo tak nejak.
Moc som to obkecal no ale aspoň máte čo čítať. Chcel som sa len spytať, myslíte že moja prvá bude rada že je pre mňa vo všetkom prvá? Myslíte že odcení to že som tak dlho čakal? Myslíte že sa mi oplatí čakať?

jessicca

Ahoj Drobček, nechcem ti písať o tom ako máš čakať, ale ani o tom, ako sa máš niekam ponáhľať. Vieš sám čo chceš a to je základ. Chceš dievča, ktoré si bude vážiť tvojich predností a poviem ti z vlastných skúseností, že je to to najkrajšie čo muž môže ponúknuť žene. Mala som 17 a on 18, boli sme obidvaja neskúsený a bolo to naozaj krásne. Nikam sa nerúť príde to samo, pozrieš sa na ňu a budeš vedieť, že je to práve ona. Neurob niečo čo by si neskôr ľutoval.Držím ti palce.

drobcek01

ale ja som amatér pokiaľ ide o baby.. žiadnu neviem zbaliť ani usmiať sa nedokážem na žiadnu pokiaľ sa nepoznáme.. a navyše tu u nás v Poprade žiadne normálne dievčatá nie sú.

house

zdrobcek hlavne nepodliehaj tej depresii
mas 17 rokov si dospely clovek a zdravy
potrebujes sex, lebo Ti to pojde na mozog.Najdi si priatelku a nemysli stale ,ze budes prvy a jediny,treba skusat a najst si tu pravu aby ste si pasovali aj po stranke sexualnej aj povahovej.Hlavne prestan s tymi depresiami zi zivot je krasny a uzivaj si ho necakaj.A co je hlavne pouzivaj kondom po kazdom cisle novy a vtacika umyvat a vycurkat,aby semienko vyslo aj z rury.Tak zdar a uz sa tolko netrap...

technécium

nebudem ti nalhávať, že je to náhodné, pozri drobcek ak sa tie ženy chovajú-keď majú muži hlad a nemajú čo ..., príde nejaká a je ich viac,,, čo je toto za blbosť čakať z hviezdou na čele...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oplati sa cakat? - Fórum - ZDRAVIE.sk