Orgazmus u muza

bubina

cauko sexkocka.. ja mam tento isty problem.. ja newem ci som padnuta na hlavu abo co.. ale sak.... mam noveho partnera.. sme spolu 3 mesiace, a on s spravi, ale vobec nestrieka.. teda hej.. ale uplne minimalne... to sa fakt da zratat na kvapky... ty koxo... ale viem ze sa spravi.. sak by neklamal... ale.. mi to pripada jak keby nemal ani semeno ty koxo... proste strieka uplne minimalne..... co to ma byt????? a verime si a nikdy ma neklame.... vzdy povie ze to bolo proste uzasne a krasne a super.. tak toto fakt sa mi ale nikdy predtym so ziadnym chlapkm nestalo. som pozerala jak sprosta nanho ked sa spravil a nikde nic... teda len minimum

lucka

A este taky detail...ked to robite s kondomom a vystrieka sa, ako vela toho v tom kondome ostane? tiez len taka trocha na dne?

leerka

tak aby som to uviedla na pravu mieru, sex sme mali s priatelom, urobil sa, vystriekal,mal orgazmus a potom sa mu uz nechcel postavit, lebo bol nevyspaty a vycerpany ci uz s prace......inak s tymito vecami problem nemamae, nechala som ho chvilku tak a ptoom sa zase "spametal"

nikov3

ked sa nedokaze spravit tak snim neni nieco v poriadku ja mam sex aspon raz na den a este sa my nestalo zeby som sa neurobil tak neospravedlnujte ho ze bol unaveny

muschka105

snad HOUSE viem kedy strieka a kedy nie, ked ide do mna naplno, urcite to nebol predejakulat alias ,,ten maz,, ale ked hovoril ze necitil tak necitil, urcite by netrepal ..

ikona

no ja sa spravím jeden krát z desiatich. ALe u ženy je to iné. Dúfam, že to nie je tým, že už ho nevzrušujem.