Najst spravnu techniku na obruc - hula hop

tinka325

ahojte prosim poradte mi nejake dobre video podla ktoreho sa naucim tocit hula hop skusala som to ale vobec mi to nejde som zufala!!!!!

leerka

minnie mys, ano 7 hodin atak vies, nemala som co robit, tak som tocila, inak ja sa pti tom este aj sama tocim, ze krutim tym hula hopom a zrazu urobim otocku,....je to haluz.....ale dobra vec velmi

minnie mys

Leerka, 7 HODIN??? :-O Ja to po 20tich minutach prestavam tocit, aby som si dala break :D. Jezisi...uz ma driek z toho boli, navyse neviem co s rukami, davam si ich za hlavu akoby som makarenu robila, alebo cez prsia, potom do vzduchu... :D
Hmmm, hulla hop nevie tocit vela ludi inac. Ked vy to viete od detstva, tak to asi preto. Ale ja ked som to ukazovala kamoskam na ich hulla hope a tak, ziadna to nevedela, cele sa rozhadzovali, kymacali, bolo to uplne vtipne :D a nechali to po case tak. Ani nasi doma to nevedia, ale brat sa do toho dostava :D. On by sa to asi naucil, ale robi to len tak zo srandy :-P

leerka

technika sa naozaj velmi tazko vysvetluje, najlepsie by bolo, keby ti to niekto ukazal.....podla mna je to jednoduche, ale tak nie kazdemu to ide....ja som na to zvyknuta od maleho decka, stale som sa s tym tocila a dokonca som vydrzala 7hodin v kuse..... a vzdy sme sa zisli 3kamosky a kazda sme cviclili s 3 hula hopmi

dafne

žabka, neboj naučiš sa.....mne to tiež nešlo, a ani doteraz to neviem...a musela som prestať,pretože ma zradili platničky.. :-(((( veľa šťastia pri učení...tak ako ti poradila cukríček..len skúšať a skúšať....určite prídeš na správnu techniku...

minnie mys

Ja som si tiez kupila hulla hop pred nejakym rockom, tusim a tiez som nemala ponatia, ako to treba :D. Prv mi to padalo v jednom kuse, potom som cosi vydrzala, teraz to uz viem. Ale neviem ti vysvetlit ako to robim, jednoducho na to prides sama... Proste hyb bokmi, nekymacaj sa cela, nemusis do toho ani velku silu vyvijat, nic, iba v pohode krutit a odrazat hulla hop. Je to skvela vec, ja som napriklad do bruska uplne stihla, ale je to skvely cvik nielen na to :). Tak skusaj, dostanes sa do toho, snad... :-P

cukricek:)

no nic ti neporadi iba skusat a skusat...iba ak by ti to niejkto ukazal..ale takto sa to tazko opisuje...ja to viem uz od mala...a ked mam chut tiez si ju vezmem do ruk:Dale potom tocim aj dve hodiny bez padnutia...to je moj rekord...potom ma uz nohy boleli od statia:D...poterbujes zhodit z bruska asi ze?:))