Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako obdivovat chlapa ? ,?? ,?

Príspevok v téme: ako obdivovat chlapa ? ,?? ,?
nemožnáá

cafte mam problem s prejavmi obdivu a podobne pri mojom partnerovi. vzrusuje ma, ale nijako to neviem prejavit, viete ako to myslim..?

o vy robite, hladkate ho, co mu hovorite? ako to mam robit, tak nenapadne aby sa necudoval ked zo dna na den to bude pocuvat?

chcem aby citil, ze ma pritahuje, ze ma vzrusuje a tak, poradte mi

zlatickoo

alebo niekde mimo postele- napr cez den v kuchyni, sa nanho nejak vzrusujuco nadrzane pozri, a zacni ochytkavat- alebo ho proste odzadu chyt za..... a tak, vies nie len v posteli- ale praveze aj inde- to hned zaregistruje ze ta vzrusuje a tak

cody

dotykmi po miestach ako brucho chrbat stehna v okoli penisu tam je to najlepsie,zrychleny dych ..takto si myslim ze mu das najavo ze ta vzrusuje ..a slovami ..jednoducho mu povedz ze ho znasilnis :D znie to divne ..ale ked toto moja zahlasi mne tak ja som z toho uplne na meko :D

nemožnááá

tak nejak sa správam, asi teda ebude problém vo mne ale v nom..on ttotiz ma pocit ze ma vobec nevzrusuje, zvlastne... skusim byt taka castejsie, mozno sa mu to vryje do povedomia a prestane si namyslat...:(nemožnáá

elenita22

podla mna ked ho zacnes tak vasnivo a divoko bozkavat tak by mal pochopit ze ta vzrusuje, no a ak tie bozky budu viest k este vasnivejsiemu sexu ktoreho iniciatrokou budes ty tak urcite nebude pochybovat o tom ze ho chces, tuzis po nom......no nesmie to byt hrane, ale musi to byt tvoja ozajstna tuzba

nemožnáá

skuste to nejak popisat... ja som taka, ze..to nejak neprejavujem, skor ma chyti zenske telo, nemyslite si o mne nic zle, ale prosteee chcem ho potesit, chcem aby sa citil ziadany a taak