Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to normalne dnu tam dole?

Príspevok v téme: Je to normalne dnu tam dole?
lucia.

je mi to trapne, ale ešte som nebola u gynekologičky, a tak som si skusila dať dnu prst, že aky to bude pocit, ak mi tam vopcha nejaky nastroj a citila som tam vnutry take akoby velke pluzgiere, alebo mäkké hrbolčeky čo to je? Je to normalne?
Ani neviem či sa tam gynekologovi niečo zmestí, lebo je to hrozne uzke, aj to je normalne?
Ak chcete vedieť, či som panna tak nie od 6 rokov, teraz mam 20, ale to je ina téma.

bibi

Zabudla som napisat,Nespekuluj neskusaj tam dávat prst.Potom len budes nervôzna.Gynekolog to robi inac.Mozno tebe sa tam ani prt nemesti,jemu vsetko cim vysetruje.Mám uz svoje roky aj skusenosti ale malokedy sa mi stalo ze som sa nevedela uvolnit.Ked vysetrenie robi len prstami,tak nic,skoro ani necitim.Ja mám gynekologičku.Ale uz ma vysetril aj lekár.Netreba to tak brat ze je muz.Myslis ze lahko je mi to písat ale ver mi ze chcem ti len dobre.

bibi

Tie vysetrenia sa da vydrzat len sa treba uvolnit.Nebudes mat to lahké ked más zle spomienky.Skus nemysliet na minulost.Mysli si na to ze to je normálne vysetrenie,nikto ti nechce zle.Robi sa to len preto aby si bola zdravá.Aby ti to potvrdili ze si zdravá ako zena.Ked ti prekáza gynekolog,skus nájst gynekologicku.Ked sa ta bude vypytovat rovno jej povedz ze más zle spomienky.Ked ta pochopi pomôze. Vela stastia!!!

alicakl

Pochva je úzka, je to normálne.Je elastická,takže ak začneš pohlavne žiť, prispôsobí sa penisu.Že je akoby hrčkavá, to je tiež normálne. Vnútro predsa len vypĺňa svalová hmota. Gynekológa sa báť nemusíš.Vyšetrenie robí veľmi odborne.Určite ťa nebude považovať za nejaký objekt.Teda ak tam je problém. V každom prípade je dobré,ak žena,minim.v tvojom veku začne chodiť aspoň raz za rok na gynekológiu.V rámci prevencie.

mrvulka

môže to byť niečo také,ako ke´d žene zašijú nastrih po pôrode.určite ti ju ako dieťaťu natrhol.zavesiť ho za k...ta

severanka

myslím si, že tvoj problém tkvie v tom zneužívaní a preto máš pocit že to tam máš úzke, lebo si stiahnutá a obávam sa že aj u gynekologa by mohol byť problém... :(

loolkaaa

ako to?mala si uz sex a mas to uzke?..nwm ci som to pochopila spravne...ale prvy sex si mala ked si mala len sest?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to normalne dnu tam dole? - Fórum - ZDRAVIE.sk