Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ANTIKONCEPCIA

Príspevok v téme: ANTIKONCEPCIA
nikinka

minuly tyzden som zacala brat prvykrat antikoncepciu .. no a gynekologicka mi povedala ze ked prvykrat ju beriem v zivote tak ju treba zacat brat v prvy den menstruacie.. no tak som aj urobila.. akoze ziadne zmeny ani nepriaznive ucinky .. zatial .. leeen to ze mam take spinenie aj ked sa mi uz skoncila menstruacia .. a kazdy den mam taky hnedasty mini vytok .. noo a mne to vadi :( .. teraz kazdy den mam nosit intimku ? je mi to neprijemne.. je to len preto ze som to predtym este nebrala ? mozno ze si na to casom zvykne moj organizmus a nebude to intermenstruacne krvacanie ? ..

leerka

ak beries akukolvek antiku, tak by si jej mala dat sancu min 3mesiace, t.z., ze spinit mozes este dva mesiace..... ja som brala takto jednu antiku minuly rok a spiila osm stale a ked vravim stale, tak naozaj stale,,,,,mala som hnedy vytok, bol velmi riedky a pomaly mi az po nohach stekal, takze intimky su moje velmi "dobre kamaratky"....aj teraz ich niekedy pouzivam, ked mam pred menzesom alebo po.....samozrejme, som antiku zmenila

kiki

Ked beries prvy mesiac ATK je to uplne normale, malo by sa to samo upravit a zmiznut. Na druhy mesiac by si uz spinenie mat nemala.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ANTIKONCEPCIA - Fórum - ZDRAVIE.sk