Alergia na menstruacne vlozky a tampony

Kristy2

skuste Jemne tampony (soft tampons) - ja som ich pouzivala v Nemecku, ale kamaratka nasla, vraj sa predavaju uz aj tu na Slovensku na nejakom internetovom obchode

vsevedka

Keď neznášaš tampóny, nebudeš znášašať ani menštr.pohárik, ktorý by som ja nikomu nedoporučovala.Je to pohárik zo silikónu, zasunie sa do pošvy a zbiera sa do neho krv, podľa odporúčaní vraj stačí 2-3x za deň vymeniť(a dovtedy sa bude krv v tele veselo rozkladať, takže hrozí opäť tox.sy.!!!)Okrem toho, že vás tento kúsok plastu vyjde 30-35E, porozmýšľajte ako si ho budete v škole či práci vyťahovať a potom oplachovať pod vodou, takže ďalší problém je i hygiena.

liopka

Dakujem baby, nad tym poharikom som sa tiez zamyslala len neviem kde sa da kupit, ako casto treba menit, kolko stoji...

mia 90

ak ti nic nepomoze, tak skus vyskusat ten menstruacny poharik, sice ho nemam ani nik v okoli, ale citala som o tom, ale samozrejme su taki ktori to odporucuju a aj ti ktori to zajtracuju, ale to je to iste ako pri tamponoch...ale ja osobne si neviem predstavit ze by som si mala na zachode v skole vylievat krv z poharika:-D

kikush

mozes pouzivat aj normalne vlozky, always alebo tak, ak si das medzi nu a rodidla vrstvu obycajnej vaty alebo servitku.

kikina

Neni zač:))) Určite vyskúšaj, sú aj lacné....:)... a tej značky sú aj tampóny, takisto nebielné chlórom, ale s tými súsenosti nemám ...

kikina

normálne vložky sú bielené chlórom, možno to máš z neho... skús vyskúšať vložky Jessa v DM... sú super, neparfemované a hladučké:)))... bez cholóru samozrejme:)))www.dm-drogeriemarkt.sk

liopka

TS som este nemala,ale ked mam tampon sa mi strasne toci hlava a je mi na odpadnutie... ked ho vyberiem je vsteko ok. ja som zufala, neviem ako prezijem dalsich neviemkolkorokov menstruovania...