Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotná - bez príznakov? (zatiaľ)

Príspevok v téme: Tehotná - bez príznakov? (zatiaľ)
luniatko

Prosím Vás kedy približne sa začínajú prejavovať príznaky tehotenstva? Ja by som mala byť v 5. týždni (ešte nepotvrdené), vyšli mi 3 pozitívne testy, ale nemám vôbec žiadne príznaky. Nič... Len ma občas zabolí brucho alebo ma bolí ako keď mám dostať menštruáciu... Viete mi povedať kedy začnú nejaké príznaky? Niežeby som ich chcela, ale normálne sa bojím. Manžel hovorí, že môžem byť rada, že mi nič nie je :) Ďakujem

tamaaa

Dobry vecer....chcela by som.vediet ci.mam.narok.na rodicovsky prispevok I ked nemam.odrobenych 270 dni po dobu dvoch rokov...
Chcem.vediet podrobnejsie blizsie info..dakujem

luniatko

veď aj ja som si povedala po 1. teste že asi som, ale vieš mia 100% to nie je chcela som si to ešte potvrdiť a ešte keď mi to povie lekár tak to už bude fajn.

jajka001_

ja som mala cele tehu uplne bez komplikacii, az v osmom deviatom vdaka tej vahe trochu problemy s pohybom a castym weckom a palenie zahy inak nic :)

luniatko

ďakujem, tak teraz som už celkom pokojná, už ma napadalo, že možno ani nie som tehu, keď nič :) všade čítam, ako každá žena pomaly o prvého dňa vracia, má čudné chute, pachy, ale vidím, že to nie je tak vždy, že je celkom normálne aj nemať príznaky...

jajka001_

ja som nemala vobec ziadne priznaky, okrem tej menstruacie, ktora mi chodila pravidelne, takze som hned vedela na com som, ziadne ranne nevolnosti ani zvlastne chutky ani priberanie to az ovela neskor

luniatko

no volala som doktorovi, a povedal, že mám prísť na budúci týždeň, že teraz je ešte skoro, aby ma mohol poslať už aj na ultrazvuk... ale keď mi vyšli 3 rôzne testy pozitívne, tak to je už asi na 99% isté :) jaj len to chcem už aj na papieri...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotná - bez príznakov? (zatiaľ) - Fórum - ZDRAVIE.sk