Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hak MERCILON ???????

leerka

nie nepribrala.....mala som rovnaku vahu akopredtym...ja som vsak hrozne chuda zase, mam iba okoo 47kg teraz.....a prsia sa mi zvacsili....t jedine som postrehla

leerka

pri tychto novynette nemam vobc ziadne priznaky, ani neviem, ze ich beriem...absolutne nic mi nie je....a to je super

leerka

asi si to zle pochopilanapisala som, ze ti tabletky co mi skusal medzitym boli otrasne , tieto novynette su u mna najlepsie, nevedela som si zvyknut na vyssiu davku ohormonov, tak som sa vratila k tejto nizkohormonalnej..... a to ze neni tkaa draha neznamena, ze je zla....napr niektora stoji iba 300sk na 3 mesiace

jajik

No aspoň o troška sú lacnejšie, zas až tak lacné nechcem lebo tie sú možno na houbi, no ale aspoň. Tak vravíš že sú otrasné??? Dík. No začínam uvažovať nad tým antikoncepčným krémom. Vyzerá to dobre. Som sylná fajčiarka a to sa spolu s hak bije. Asi sa volá pharmatex alebo ako

leerka

poradit sa nda, lebo kazda sme takisto ina a reagujeme odlisne...ja mam napr teraz novynette, brala osm ju aj na zaiatku, po roku som sa k nej vratila, medzitam mi skusal ine tabletky, ale boli otrasne....stoji okolo 650sk na 3 mesiace....neviem, c znemana u teba lacnejsie....ja sm plaitla uz aj 1100 za 3mesiace

jajik

Predtým som brala Belaru a takmer mi odyšli krámy. Zmenila som to a teraz nemám chuť sexovať a to vôbec. Môj manžel je už zúfalý. Chcem znova niečo zmeniť tak mi prosím poraďte ale niečo čo je dobré ale hlavne lacnejšie.

leerka

tak preco to nezmenite, ja ked som nemala chut na sex s lyndinette, tak som ihc zmenola po 3 mesiacoch...sa vam cudujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hak MERCILON ??????? - Fórum - ZDRAVIE.sk