Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti nad panvou na lavej strane

Príspevok v téme: Bolesti nad panvou na lavej strane
tinusska

Celý pondelok ma prehanalo (cca 15krat - a jedla som len rano) a nebolo toho az tak vela (toho, co zo mna islo), ako tie brutalne krce a vetry.... a to som mala na ranajky bielu activiu a ovsene vlocky (ako kazde rano).. v utorok som radsej rano ani nic nejedla, a to ma prehnalo dvakrat, tiez skor krce a vetry... Od obeda to uz bolo celkom fajn, isla som potom uz len nejak 2-3krat... no zacala som mat take "tupe" bolesti na lavej strane, rovno nad tou panvovou kostou..
Co je tam za organ, kt. moze zacat strajkovat... Zatial mam vsetky organy :))

miso5741

na lavej strane nad panvovou kostou je hrube crevo a tenke crevo takze ta tam ma co boliet aj ked myslim ze to nie je nic vazne mna uz par dni boli na tom istom mieste ale na pravej strane neviem co to je ale traviace problemy nemam :(

zrrzka

vlavo nad panvovou kostou ta nema co boliet, tiez som tam citila bolest, ale lekarka ma presvedcila ze tam ma nema co boliet. mozno si chytila nejaku crevnu virozu a ta prehnalo.. na virozu ako mi povedala dalsia lekarka je dobra dieta suchare, caje..:-) a hlavne pitny rezim dodrziavat.

tinusska

oki, dakujem.. ono, ani nie aktivia, ako ja rano musim mat ovsene vlocky, to by neboli pre mna ranajky... v praci si ich davam do jogurtu, a cez vikendy do mlieka...

house

Na lavej strane hore je srdce ale nad panvou je len hrube crevo, ktore potom prechadza dole a usti do konecnika ,
Prehnala si to s tou aktiviou, netreba sledovat reklamy...Necuduj sa nic Ti nie je iba si dostala hnacku.Vsetko s mierou a nesleduj blbe reklamy su vtom
same E - cka skodia ...Radsej jedz ovocie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.