Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

faith

Ahoj dalika,mám 16. Vieš ide o to že ja neviem normálne jesť, buď hladujem alebo sa prejedám. Preto začínam s takýmto príjmom a chcem sa naučiť zdravo a pravidelne jesť. Ja už neviem čomám s tymi nohami robiť, je to v rodine ale predsa musím nad tým nejak vyhrať:(

dalika

kolko mas rokov prosim ta Faith? Tak ja som sportovy typ ale to co ty robis kazdy den...fuu makačka tak sa necuduj ze mas silne stehna rotoped, stepper - vsetko tvori svaly tak asi tak...Ak to robis silovo tym myslim.. A nezda sa ti malo prijimania kcal?

faith

No a ešte k mojmu stravovaniu, denne prijimam do 600 kcal , viem že niekomu sa to môže zdať blbosť alôe pre mna je to cesta ako vyhrať nad ppp, každý deň cvičím na stepperi 30min,rotoped 45 min. , posilňovanie 60min. , chodza+ tanec...