Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

dionee

michajela no mas pravdu.. Ale kazdy ma iny typ postavy:D.
Ja si nemyslim ze mam tucne stehna.. skor nad kolenom mam... Trosku. neviem a preto je tu dobre zistit ci ano a ci nie.
Ja mini nosim v pohode. O to nejde. A nosila som aj so sirsimi stehnami. Ked si niekto da suknu velkosti 34, 36 , 38, musi byt vhodny na sukne.

michajela

neviem, nedá mi nenapísať Vám.. čítala som si všetky príspevky:-))) neviem, aký máte všetky vek, dáke deti.. ale čítať, že 50 cm stehná sú široké?! baby uvedomujete si, že táto doba nás núti nejesť, stále sa pozorovať merať obvody trápiť sa?? nechcem ani moralizovať, na to sú iní.. aj ja som mala volakedy pri výške 160 cm, 45 kg, vôbec netuším obvody stehien z tej doby, teraz mám 54kg, netvrdím, že si nedávam pozor, cvičím, mám dve deti, snažím sa udržať si to. Ale keď si toto prečíta chúďa dievča, čo má 80 kg, bude zúfalá. A to, či môžete minisukne? ja som ich nenosila 45kilová, teraz si občas dám:-)) je to o vašom pocite. Môj muž niekedy žasne, ako sa vedia niektoré nástky vymódiť, bedráče, trčia im boky, brucho a?? majú hlavu hore a úsmev na tvári.. je to o nás, ako sa cítime, či sa máme rady.. a ten môj?? páčia sa mu teraz viac moje nohy, vtedy mi trčali panvové kosti, kolená.. hlavu hore, zdravo sa stravujme, trochu športu a budeme všetky kočky!!!

Denz

lienka- hmm...to mas pravdu...
Je to stale nerealna doba v obliekani a to by sa uz ozaj oni mali zamysliet nad tym .....
Stale pretrvava v nas,ze chude je dobre...
snad sa skoro dockame.

lienka666

Denz,
neda mi neragovat na Tvoj prispevok. Bolo by dobre, aby si tento poznatok vysvetlil nasim konfekcnym firmam, ktore siju hlavne damske nohavice vo forme, ako keby vsetky baby mali namiesto noh spajdle...Tiez mam s tym problem a to mam 160/55...a niekedy za zasnem ake su mi nohavice uzke v stehnach. Preto sa vobec necudujem babam, ktore chcu v tom nieco urobit.
Inac plne suhlasim s Tvojim nazorom na ukladanie tukov v ludskom tele.

Denz

Silné stehná sú zdravé
Máte tučné stehná? Ak sa vám doteraz nepodarilo zhodiť z týchto najproblematickejších častí tela a na liposukciu by vás nikto nedostal, možno vás poteší správa z najnovšieho výskumu. Tučné stehná sú zdravšie ako tie chudučké. Zatiaľ čo tuk na bruchu a v oblasti pása je veľmi nebezpečný, lebo zvyšuje riziko ochorenia srdca, tuk v stehnách má vraj opačný účinok. Výskum vzťahu medzi zdravím srdca a tvarom postavy tisícok mužov a žien dokázal, že silnejšie stehná u žien majú dokonca ochranný vplyv na srdce. Inak povedané, dámy s objemnými stehnami a útlym pásom sú menej ohrozené chorobami srdca. „Malý obvod stehien podľa všetkého súvisí so zvýšeným rizikom rozvoja choroby srdca alebo s predčasným úmrtím,“ tvrdí o výsledkoch štúdie profesor Berit Heitmann.

mariaXB

ahojte.ja miery neviem,ale mam tiez dost hrube.v obleceni su akurat,ale ked som vyzlecena,tak uz je to moc.lenze ja mam taky problem,ze mne hrubnu z kazdeho cvicenia.skusala som skutocne vsetko,aj aerobik.jedine,co som neskusala,je uplne prestat cvicit,ale to ani nemienim skusat,pretoze moj zadok ma tendenciu ovisat.teraz cvicievam doma na stepperi,ale aj z toho mi zhrubli.tak som si ho nastavila na lahucky level,ale aj tak.proste hrubnu a hrubnu.v lete chodim bicyklovat,ale aj z toho hrubnu.plavanie mi neradte,lebo som byvala plavkyna a vody mam po krk a okrem toho mam velke problemy s mocovym mechurom.viete mi teda niekto poradit?mavam aj casto opuchnute nohy nad kolenami.

Dddrobec

167/44 stehna nad kolenom 33, hore 45,predtym som mala hore nieco okolo 50 a pomohlo mi jedine upravenie stravy a nasledne schudnutie,sem tam si zacvicim,ale inak nic specialne.

dionee

A aky mate obvod nad kolenom? ja 37:( hore mam 51 cm. Ked sa na seba kukam zvrchu pridu mi objemne, ked sa kukam napr. vo vyklade pridem si chuda.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boj za štíhle stehná! - Fórum - ZDRAVIE.sk