Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

smutnučkáá17

Ja mám 169cmm a 62kg....
Mám pás 69cmmm
boky/zadok 98cmmm
A neviem či mám chudnut...už sa bojim...prekonala som v minulosti anorexiu a potom aj bulimiu...a mam dost toho...

Čo mám robit aby som zdravo mala aspon 56kg???

magda23

zuzka, ja mam 165 cm a stehna mam 51, takze to mas v pohode si myslim..a zalezi aj na tom, si mas svaly alebo tuk

Zzzuzka

Baby, som vysoka 170 cm a obvod stehna mam okolo 53 cm a vobec neviem objektivne posudit, ci si mozem dovolit kratke gate, alebo suknu, ci nie . Vedela by mi niektora prosim povedat svoj nazor ?:) Dakujem

zuzic

stracciatell: waw to naozaj 5 cm??? ja mam velmi rada bike aj korcule a pokial nie je moc teplo som na nich skoro kazdy den takze mam realnu sancu:D jupiiiiiii:D

stracciatell

okrem korcul a behu je na nohy dobry bike, hlavne ked jazdite na co najmensom prevode (ale zase tak, aby ste sa velmi neznicili), mne to pomaha, zo stehien som dala dolu 5 cm.

linduss

Prosím vas holky, tie ktoré už mate osvedčený beh tak po kolkých týždňoch vidno výsledky? Ja bežím každý deň tak 50 minút...

liuška

no takže ja som celkom spokojná s mojou postavou akože že celkom fain všetko ale mam tučné stehna aspon mne sa zda neivete volake cvičenia aby som nemala také tučné?

otazka

holky, mozem vas poprosit o radu? aky syr sa dava vecsinou na zapekanu brokolicu so syrom v restikach? plnotucny vsak? :(

joginka

no mne velmi pomaha joga. Tiez mam sklony k naberaniu na zadku a stehnach. ale chvalabohu cvičím Jogu v dennom živote a tam su cviky, kde sa rozcvičí celé telo. Ked sa tie cviky naučíte, mozte cvičiť nezávislé na počasí, doma, hocikde. Mne to neskutočne pomáha, lebo inak by som fajne rozkysla. Mam sedavu prácu, ziaden pohyb. A ako píšete, na korčulovanie, ci byciklovanie musi byť pocasie a vela roznych podmienok. A do fitka tiez treba vycestovat...aspon ja, lebo ho nemam v blizkosti , kde byvam. a to sa mi nie vzdy chce. Na jogu chodim raz tyzdenne a cvičím doma, hoci aj pri telke...mne to vyhovuje..je to super!!