Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

zuzic

ja tiez na minisukne ani nemyslim ale inac korculujem a minule mi kamoska povedala ze sa jej zda ze mam tie stehna lepsie.ma to tak potesilo

sweet_lolitta

ja mam obvod 50 a to som si to merala na rifliach... mne velmi pomohli kolieskove korcule, beh a posilka, niekto si sice mysli, ze posilnovacie cviky nohy este viac zvatsia, no verte, ze pri spravnej koncentracii a pocte opakovani, vam nohy zostihleju a svaly zhltnu tuk. Ako decko v puberte som mohla na minisukne zabudnut, teraz ich mam viac ako nohavic.

faith

lienocka26 som zo žilinského kraja:) Od zajtra už naozaj začnem naplno, strava mi nerobí absolutne problem, už dlho sa stravujem dietne, problemom nie je to, že by som bola lenivá, ale škola mi dva tak zabrať ,že nestíham cvičiť:( Ale asi zase začnem s režimom ako minulý rok: učiť sa na stacionárnom bicykli a stepperi:D Ty si odkial?