mešká menzes

majka200192

Aj mne meška menzes už 5 dni. Robila som si dnes test a bol negativny.... ale aj tak mam strach čo mi je.....a ako by som to urichlila aby som už dostala. Skušala som už liečive čaje, podušky čo vyžarovali nejkau neviem aku energiu,..ale nič nepomohlo....nemáte ešte nejakú radu???dakujem

...

nina55... noo paradickaaa :) z najhorsieho si vonku a uz nemusis mat aspon cuky z toho ze si v tom :))) tak to bude asi z tej choroby neboj sa mendzes dojde :))) a budes zase spokojna :))

nina55

...dakujem pekne.uz som trosku kludnejsia..ale dnes je to uz 34.den tak neviem.mam uz kupeny testik neviem ci si ho mozem spravit teraz alebo az rano...

...

jaaaj.. som myslela ze si mas menej prepac... ale ak si chora myslim ze je to normalne ze ti to meskaaa... a aj ked si mala nechraneny sex myslim ze ak sa neurobil v tebe nic by sa nemalo stat.. ja so mala tez nechraneny sex raz a nic sa nastastie nestaloo... tak drzim palceee :) a myslim ze tie veci kolo kvapocky lasky su trosku prehnane...tak napis potom ako to dopadloo :)))

nina55

kepke..nemala som chraneny sex,ale davali sme si pozor,dufam ze dostatocne :( a dokonca to bolo v neplodnych dnoch....hlavne som chcela vedieť ci choroba moze byt pricinou aby som mohla vylucit to najhorsie...