Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadváha

Príspevok v téme: nadváha
ťažká

chcela by som poradiť,lebo už som zúfalá,mám veľkú nadváhu,stravujem sa dietne,snažím sa cvičiť,doma bicyklujem hodinu tak 3-4 krát do týždňa a nechudnem.Doktor mi povedal,že čo už,ked to nejde,tak to nejde a zakázal mi behávať.Ale ja chcem schudnúť,len neviem ako,sama to asi nedokážem.Už som pred rokom mala aj mesiac reduktil,schudla som s ním 7 kg,ale potom sa to vrátilo späť,aj ked som nezmenila životosprávu.Muž hovorí,že jem strašne málo,ale sa už aj jesť bojím.Tak by som chcela schudnúť aj 30 kg.Poradte prosím.

ťažká

dakujem za rady,problém je určite aj v tom,že celé dni nejem,lebo nestíham a večer by som aj klince pojedla,ale snažím sa to večer neprehnať a hlavne ovocie vtedy papať.dik

detox

Najprv treba vyčistiť telo- vydetoxikovať a pokiaľ nechcú ísť kilá dolu môže byť príčin viac- štítna žlaza ale aj upchatá lymfa- skúste lymfodrenáž, zábaly alebo cvičenie na stroji roletic- telo sa vyčistí aj lymfa a kilá pôjdu oveľa ľahšie dolu. Je dobré prečistiť aj hrubé črevo- 7 dní každý deň ako posledné jedlo dňa zjesť za misku ovsené vločky- tie obyčné neochutené zaliate IBA horúcou vodou! Kto to nevydrží môže si tam pridať jablko ale nič iné.
lieky na chudnutie neberte, pretože keď ich doberiete vaše telo sa zblázni- nebude poznať správnu mieru jedla- budete sa prežierať a kilá nebudú chcieť ísť dolu. Obracajte svoju pozornosť k prírodným produktom.
Dobré je ráno na lačno jednu polievkovú lyžicu PANENSKEHO!!!! olivového oleja, musí byť panensky,je to hrozne hnusné ale zvyknete si, upraví metabolizmus a nebude vám až tak chutiť papkať. Čo sa týka ovocia, nikdy nejedzte iba jeden kus, ale dva- dôvod je ten, že keď zjete iba jeden kus, zvýši vám to hladinu cukru a vy budete mať oveľa väčšiu chuť do jedla. Ovocie uprednostňujte jablká a potom kiwi, grep, ananás- obsahujú tráviace enzými veľmi dobré na chudnutie. Cvičiť iba tri- krát do týždňa dobrý je bicykel,steper- chôdza-nie beh :) pri tom ti iba stučnejú stehná- narastú svaly. A hlavne pomalým tempom, aby ste sa nespotili a nezadýchali. Dobrá rada je aj tá- po 17 hod. už nič nejesť- jedna pani tak zhodila za mesiac 10kg, nijak inak sa neobmedzovala. Kladte dôraz na raňajky, strava ktorú vtedy skonzumujete sa nepremení na tuky ale na energiu, na obed tiež normálne napapať a potom už menej, strava skonzumovaná doobeda sa trávi oveľa ľahšie ako tá ktorú skonzumujete poobede. Veľmi veľa urobí aj pitný režim, do 2 litrovej flaše si naberte čistú vodu a túto za deň vypite- nie viac- aby ste si nepoškodili obličky, rozdeľte si túto vodu na celý deň, plus môžete nejaký čajík bylinný bez cukru- na chudnutie je dobrý čaj Maté- obmedzí chuť do jedla a spaľuje tuky a žihľavový čaj. Ostatné čaje reklamované na chudnutie napr. Pur-eh sú absolútne neúčinné- skôr vám po nich začne oveľa viac chutiť jesť. Na chudnutie je naozaj najlepšia chôdza na čerstvom vzduchu- snažte sa dýchať z hlboka nosom, nie ústami a najlepšie je pokiaľ je tá chôdza ráno na lačný žalúdok.
Jedlá si rozdeliť na 5 malých poricii. Žalúdok má kapacitu jedla ako vaša ruka, obrátte ruku a urobte myštičku, to je najlepšia miera jedného jedla, viac skonzumovaného jedla rozťahuje a zaťažuje žalúdok, takto namerkované jedlo x 5 porcii denne, každé 2 až 3 hodinky. Nebáť sa vašieho počtu jedál, je to oveľa lepšie ako papať raz za deň mega porciu, ktorú nevytrávite ani za dva dni. Veľa šťastia.

sosidza

-odkaz odstránený-
precitajte so dokladne clanky na tejto stranke a dievcata na fore vam urcite poradia,su strasne ochotne a nejedna chudla aj z 3 cifernych vah a uspesne:)

ninka 255

bože baby, veď je tu toľko tém o chudnutí, načo stále zakladáte nové o tom istom, daj si do hľadania tému o chudnutí a máš ich tam x.

suzen_

robis velku chybu ze papas malo..praveze treba jest dost aby sme nehladovali..kolko mas rokov?a aka je tvoja vaha a vyska?

?!?

ahoj,aj ja mám podobný problém,kilá nechcú ísť dolu,aj ked sa veľmi snažím,tak aj ja privítam nejakú radu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadváha - Fórum - ZDRAVIE.sk