ORGAZMUS- vaginálny///klitoriálny---prieskum :))

Príspevok v téme: ORGAZMUS- vaginálny///klitoriálny---prieskum :))
orgasticka pani

čaute totoje len prieskum!!!prosím odpovedajte kočky!

1- zažívate pri sexe len klirotialny, vaginalny alebo oba?

2- ktorý je lepší? dá sa to porovnať?

3- vieme ako dosahujeme klitoriálny. ale ako na ten vaginálny? penisom- pri akej polohe? alebo jeho rukou?

ahojte, dufam ze sa dočkám odpovedí, dakujem kočky:))) krásny dnik

v com je problem?

este som nemala vaginalny. mavam len klitorialny. cize- zo sexu skoro nic nemam, u nas sex sluzi len na to aby sa on spravil, kedze mna urobii pred aebo po rukou.

uplne som na sex zanevrela. nechapem,v com je rpoblem. moze byt, ze by sme nenasli spravnu polohu, techniku? alebo potrebujem vacsi penis?

hihihi

no, kazda ktora ho nema, by to asi chcela zazit..mne to sice nechyba, ale skor len tak zo zvedavosti by som chcela. ten klitorialny ma totiz uplne zachvati, znici, uspokoji, ze proste som taka uspokojena, az som pokojna, staci mi to. ale viete, ked viem ze moze byt a nieco ine, tak to chcem skusit :/

nepoviem

ja takisto .. chcela by som ho zažiť .. strašne moc .. tiež mávam taký pocit že už už bude, ale nič ..

leerka

ja zazivam iba klitorialny a porovnat ti to tym padom nevem....uz som si tez myslela, ze bude vaginalny,a nakoniec nic...ale asi chybal uz iba kusok mozno.....a mozno nie...

poiu

zensky vystrek nenastava pri vaginalnom... teda nastava ale je to individualne... jedna moze striekat a druha zas nie...

orgasticka pani

dakujem zatial :)) aby som sa k vam pridala, tak ja som mala len klitorialny. viac krat som mala pocit, ze ten vaginalny uz uz bude ale hmm nevyslo.

a pri tom vaginalnom orgazme nastava vlastne ten zensky vystrek? alebo to moze byt aj bez neho?

afaf

1. obidva, vacsinou klitorialny
2. daju sa porovnat, su o niecom inom, no obidva su super
3. penisom-zozadu, rukou nie

jaja

1. iba vaginalny
2. tazko povedat - oba su o niecom inom
3. penisom - pri klasickej polohe ja dole muz hore , ale zazila som ho uz aj rukou - prstami v posve - super, ale penisom je lepsie.

oba naraz som este nezazila, ale bolo by to urcite perfektne!