Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapalene oko

RNG

Skodlivost karotenoidov pre fajciarov bola vyslovene vyrobena vyberanim pacientov na studiu. Takze si to velmi nevsimaj. Karotenoidy su podla tisicov studii protirakovinne, tato studia bola ako ine protidoplnkover vyrobena na objednavku farmacie, podobne ako negatiovne spravy na vitamin C, E D-3 a podobne. Samozrejme pozitivne spravy, desiatky tisicov zostanu skryte v studiach a negativne, niekolko rozne, obletia okamzite cely svet.
Takze ti je jasne dufam, kto vlastni a komu sluzia komunikacie sveta.

- mira

Pri zápale očí máš nedostatok vit. B2 riboflavinu. Spôsobil ho prijímaný cukor v jednoduchej forme. Cukor ochudobňuje organizmus o B vitamíny, prekyseľuje a spôsobuje zápaly.

eriiic

Dobry den Rng, chel by som sa vas opytat na carotenoidy presnejsie lutein zeaxatin a astaxatin. Zacal som brat tieto doplnky vyzivy kvoli zlepseniu zdravotneho stavu oci nakolko su velmi dolezite. na internete som presiel vela stranok a zistil som ze lutein a zeaxatin podla niektorych studii po celom svete poukazuju na zvysene riziko rakoviny pluc u ludi ktory fajcia alebo fajcili za poslednych 20 rokov. Najviac web.stranok bola zamerana na beta caroten ale asi 70 percent spominala aj lutein a zeaxatin. Oslovil som aj americku instituciu proti rakovine a ich odpoved bola tiez neista takze mi odporucili radsej doplnky nebrat. Co je ale divne je ze astaxatin je tiez carotenoid a o tom som na internete nenasiel ani jednu studiu ci nejake spravy o spojeni rakoviny pluc u fajciarov ba dokonca niektore stranky ho odporucaju pre fajciarov. Oslovil som aj firmy poskytujuce vyrobky na oci s luteinom a zeaxatinom a z ich strany bola odpoved ze lutein a zeaxatin je neskodny pre fajciarov ,co sa ale nezhoduje so zvyskom webovych stranok.Mozete mi prosim povedat co si o tom myslite vy? Dakujem.

RNG

Framykoin je atb, tj znici velku cast bakterii, ale nie vsetky a ine mikroby vobec nenapadne. Kolodina steiboprna voda je v tomto ucinnejsia, lebo adresuje aj viralne priciny, alebo roztok GSE(6 kvapiek na deci vody) casto rozne nakazy odstrani, a to aj take, co atb neadresuju.
Mezi tyma dvoma sa da pravdepodobne odstranit skoro kazdy dovod na zapaly oci.

framykoin

ahojte mam zacervenane viecka,,ziadne kvapky nepomahaju:(myslite ze framzkoin da rady???mal dakto nieco podobne???diky moc

lyluss

no takze bola som u doktorkya ta mi na to dala ophtalmo framykoin no a este nejake kvapky som teda zvedava ako to bude pokracovat

RNG

koloidna strieborna voda alebo roztok GSE(6 kvapiek na 1 Dl vody) kvsapkanme do oci niekolkokrat denne, oboje odstrania infekciu za par dni, ovela rychlejsie nez ine prostriedky, vcitane beznych atb

wero

mne pomohol ophtalmo framyoin,mala som to fest zapalene asi 2 tyzdne som chodila opuchnuta.lenze framykoin je antibiotikum a je na predpis

danicaa

pred casom som mala podobny problem. Zapalene, scervenane a najma zapalene oko. Pomohla masticka opthalmo septomex a najma dodrziavanie hygieny. Ide o infekciu.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapalene oko - Fórum - ZDRAVIE.sk