Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

blond vlasy

Príspevok v téme: blond vlasy
biba

AHOJTE, PROSIM VAS, AKO MOZEM STIAHNUT Z CERSTVO NAFARBENYCH VLASOV ZLTY NADYCH?? FARBILA MI ICH KADERNICKA, PRED TYM SOM MALA SVETLO HNEDE S BLOND MELIROM, ZDVORAZNOVALA SOM JEJ, NECH TO LEN NIE JE ZLTE..PREDALA MI TUZIDLO, NA UMYTE VLASY, SFARBI ICH TO TROCHA DO PALTINOVA, ALE PRI KORIENKOCH SU STALE ZLTE! SAMA SA FARBIT NEODVAZIM. NEVIETE O NIAKOM PRIPRAVKU ? Z DROGERIE A POD..
DAKUJEM

lubka29

Dakujem ze reakcie ! Chodim k tej kadarnicke dlho, nechapem preco nedala iny odtien, ked vie, ze mi to tak chyta. Doma ma utesuju, ze vyzeram normalne, ale ja sa nemozem pozriet do zrkadla-velkonocne kura! Sama sa farbit urcite nebudem, ked to troska odrastie, pojdem inam. ahojte a keby ste nahodou objavili niaky sampon atd napiste.

salima

ja mam blond melir na brunet, kadernicka mi prvykrat farbila na dvakrat, pretoze mi stale chytalo do zlta, takze hned namiesala este jednu farbu. mam to uz odskusane, moja kadernicka vie, ze mi ma davat polarnu sed, alebo este nejaky podobny odtien, neviem presny nazov.
skus ist k inej kadernicke a popytaj sa, ci by ti nevedela s tym nieco spravit, sama neexperimentuj, aby si si vlasy viac neposkodila.

wiwien

ahojko.no nie si sama..bohužial aj mna to postretlo.:(mám fakt katastrofálnu farbu a to som sa tak tešila ku kaderníčke, že to dufam nepokašle..ups, stalo sa..a teraz neviem, ako by som sa tej žltej zbavila.som sprostá, že som nebola spokojná s tou farbou predtým, teraz by som ju už ako vrátila späť..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

blond vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk