Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je psycholog zadarmo?

missySlavka

nemezis112@azet.sk si este aktivny? Ozvy sa mi na mail, ten tvoj uz bol zmazany na pokeci. Chcela by som vediet, ako si na tom teraz. :)

fenix1

po pol roku hladas pomoc?
v skole mate psychologa,alebo vychovneho poradcu,on ti da kontakt na pedagogicko-psychologicku poradnu,je to aj pre tvoju mamu,je to zadarmo

stratena

nepoznate nieakeho detskeho psychologa v bb...mam 12 rokov a cez tieto letne preazdniny my zomrel strastne mlady ocino.zostali sme samy a mama to vsetko nezvlada,/nikto to nezvlada/niekedy rozmislam nad samovrazdou...prosim pomozte my...

stratena

nepoznate nieakeho detskeho psychologa v bb...mam 12 rokov a cez tieto letne preazdniny my zomrel strastne mlady ocino.zostali sme samy a mama to vsetko nezvlada,/nikto to nezvlada/niekedy rozmislam nad samovrazdou...prosim pomozte my...

manžel?

Mám 31 a som 11rokov vydatá. Máme všetko a nič. "Občas" sme milujúci pár a občas je bitka. Manžel je policajt. Máme dve deti. Poznajú nás ako ideálnych manželov aj keď boli už svedkovia pri skrate manžela.Naozaj už nevládzem. Nechcem už takto žiť, žiť ako psychický chorá, narušená, čo za všetko môže. Vie ma niekto vypočuť a pomôcť mi? Prosím napíšte niečo.

megan12

dobry den,
neviete mi niekto poradit psychologa alebo niekoho s kym je mozne prebrat problemy s alkoholom v okoli popradu alebo presova?
vopred dakujem

alzbee

A tvoja mama nato co hovori? ona necha tvojho otca, aby ti strpcoval zivot?...a ty ako dospela si ho nechas strpcovat tiez? ved otec-neotec otvorim si nanho usta a poviem si svoje!..to, ze je to tvoj otec neznamena, ze ti moze riadit zivot. A hlavne ty, ako dospela osoba by si si nemala nechat do neho kafrat. Zakladom riesenia problemov je KOMUNIKACIA ! takze pekne si oboch rodicov posad za stol a vysvetli im, ze ako sa veci maju...nemyslim, ze mas na nich ziapat, lebo samozrejme sa mozu ohradit tym, ze ked sa ti nepaci, tak tam su dvere a vypadni...treba im to normalne vysvetlit (hlavne otcovi), ze si dospela osoba, zodpovedna sama za seba a svoje rozhodnutia a preto by si bola velmi rada, keby sa k tebe nespravali ako k dietatu. Najlepsie riesenie by som videla v tom, keby si sa odstahovala, ale to predpokladam, ze nie je take jednoduche. Ked tuzis ist na veterinu-predpokladam, ze do Kosic, tak sa aj nadalej pripravuj na prijmacky a velkym vykupenim by bolo, keby si mohla odist na intrak. Ale predpokladam, ze na tie prijmacky pojdes a buduci rok a keby ta vzali, tak do skoly nastupis az buduci september, cize zatial ti naozaj neostava nic ine, nez otcovi vsetko vysvetlit! A az by to bolo neunosne, tak si najdi brigadu, naspor si na letenku, najdi si na nete pracu a odid niekam do zahranicia:))

hmmmmmmmmmmm

18nsochz18
neviem akú radu čakáš, ale strašne strašne zle sa po tebe čítalo, nauč sa slovenčinu...

18nsochz18

mam 18 rokov a a zijem v jednej malej dedinke kde velmi malo ludi je tu, a tu ziadne kamosky nemam ani kamosov,ktorych mam kamosky byvaju dalej ale to je nato zle lebo moj otec je taky ze ma nepusta nigdy nikam,na diskoteky, ani ked ma niaka kamaratka narodeniny a robi oslavu, davnejsie som mala viacej kamosky ale moj otec, no mozem aj tak povedat ze ich odahnala...vobec nemam svj vlastny zivot, vzdy ked mam aspon trochu dobru naladu tak vzdy urobi nieco aby mi ju tu trochu dobru naladu pokazil...moj sen je to aby som sa stala zvelolekarom, chcem pomoct zvieratam aj ludom ale on mi zakazal ist na veterinarsku skolu,nemohla som ist na strednej,teraz sa pripravujem na vysku na veterinarsku on otom este nevie, ale strasne sa bojim ze mi aj to pokazi.neviem preco mi take robi moj vlastny otec,ale vedel by mi niekto poradit stym? nehovorila som toto este nikomu ale uz som to musela to aspon raz povedat niekomu aj ked sem som to pisala...prosim poradte mi stym ...dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.