je tu este nejaka holka ktoru nevzrusuje ked ju chlap lize?

nubirka

ako mna ked priatel lize jemu to robi strasnu radost sa mi zda ze vacsiu ako mne robi mi to dobre ale nie nejak extra

jah

no je to moj pripad, nejak ma to nevrusuje a nerobi dobre.neviem cim to bude..po posledom lizani mi zostali na nej cucfleky..neviem ci je to normalne,ale nejak sa mi to nepacilo..

ellaella

presne tak zdenka, aj ja to tak vnimam.ach muz po tom tuzi urobi to sam, ale prosit ho o to, mi pride take divne. mozno mu to nechuti:( kazdy ma rad nieco ine.
kkq, mozno ma tvoja priatelka nejaky problem, vytok alebo co a je to pre nu tym padom neprijemne.

zdenka

Aj dobrého koláču sa raz preješ!Myslím si,že to už Tvojej partnerke nie je príjemné a preto sa tomu vyhýba.A myslím,že by si to mal akceptovať.Ale to je pohľad ženy,neviem,ako to vidia muži.

kkq

tak mi vysvetlite jednu vec, na začiatku sme to s priateľkou robili, no teraz má problém ma tam pustiť, a ja bych to rád, pár krát dosiahla aj orgazmus pri tom, tak nechápem, a nemyslím, že to neviem, moja ex to zbožňovala a mala pri tom aj mokré orgazmy, to už sa asi nedá zahrať, takže to je isté.......myslím :-(

nuz...............

mne to sice robi stale a rád uplne rád, skoro by som povedala ze je tym posadnuty, ale ako hovori zdenka, vobec to nie je meritkom lasky, snad ste pochopili, co tym, chcem povedat.......:(

zdenka

už som si myslela,že len ja mám takúto pre niekoho zabednelú predstavu.Tým Ťa nechcem Ellaella uraziť,že tak aj Ty rozmýšľaš.Som len rada,že nie som sama,čo sa na vec takto pozerá.Proste je to vec,ktorú musí človek a teda muž chcieť spraviť sám.Aj muži majú isté predsudky,len sa o nich otvorene nerozpráva,lebo to sa medzi mužmi predsa nenosí a nie je to až taká samozrejmosť,že to chlap bežne partnerke robí.

ellaella

zdenka, chapem ta, lebo ja som na tom presne rovnako.aj mne to partner robil len parkrat na zaciatku vztahu, no teraz uz vobec.tiez je mi to trapne ho o nieco take ziadat.ak by to sam chcel a tuzil potom, tak by mi to isto spravil aj bez poziadania.

zdenka

To je len môj pocit a pohľad na tento spôsob prejavu lásky.Je to príjemné,iste,ale sama k tomu nedám impulz,lebo mi je to proste blbé a ak vidím,že to môj chlap sám nechce ani len začať,lebo asi ani on nemá pre tento spôsob uspokojenia pochopenie a potrebu to spraviť,tak sa uspokojím s iným prejavom lásku ku mne,lebo ja tvrdím,že láska a sex je dôležitý v spoločnom nažívaní partnerov,ale nemôžem tieto dve veci postaviť na prvé miesto v našom živote.A nemôže byť merítkom skutočnej lásky a dobrého vzťahu to,či chce muž ženu lízať,alebo nie.možno v mladšom veku sa to inak berie,ale vo veku bližšie k 45-ke,ako ku 20-ke už nie.Mám deti,dobrého chlapa,ktorý je v iných veciach úžasný a tak tento malý nedostatok si kompenzujem pohodou v manželstve a deťoch.Možno sa Vám to zdá uletené,ale to,že mi to občas chýba,neznamená,že to mení moju spokojnosť v manželstve.Už mám iné dôležitejšie veci....

cody

suhlasim s nazormi podomnou..chlap hlavne musi na techniku ktora zene vyhovuje prist sam...podla mna sa da vycitit co zene robi dobre a co nie..ZDENKA..a preco ti to pripada ako keby si kurva ziadala o pretiahnutie ..? myslim ze v normalnom vztahu sa o takychto veciach normalne da porozpravat...ci po svadbe je to ine?asi sa neozenim :-/