Danove priznanie

Príspevok v téme: Danove priznanie
perlia

Ahojte.
Potrebovala by som poradit ohladom danoveho priznania. Zacala som prvykrat v zivote podnikat v juni 2008 a v decembri 2008 som si prerusila zivnost, lebo som otehotnela. Za to obdobie \"podnikania\" sa mi moc nedarilo, takze prakticky som ani nezacala podnikat. Musim podat danove priznanie s nulou? Moja uctovnicka mi tvrdi ze nemusim, no bojim sa pokuty v pripade ze sa myli. Dakujem.

ala l

zdravím, kto rieši daňové priznanie a nevie sa vysomáriť mohli by pomôcť tu: www.danovecentrum.sk
dole sa dá kontaktovať poradňa... tak snáď aspoň nejaká kvalifikovaná pomoc.

Romane

Zdravim, cez leto som pracoval na brigate na druzstve, nepodal som formular o vratenie dani, uz sa to asi nijako neda vyplnit a poslat este ze. Peniaze uz asi neuvidim. Prosim Vas, poradte mi jako to je.

januska*

ok, dakujem vam vsetkym velmi pekne za pomoc. uvidim, zajtra co a ako. len dufam,ze vsetko bude ok a bez ziadnych pokut.

danove priznanie

no ja tiez o tom vela neviem. ale tak zrejme to mas v poriadku. najlepsie urobis, ked sa ho na to spytas. pripadne sa skus spytat kolegov, ak tam dlhsie robia ci oni tiez nevedia ako to vo firme bezi.

januska*

ano nejake rocne zuctovanie som mala. a volaco sa mi mari, ze som aj podpisovala. no viem, ze danove priznanie je taky zeleny dvojharok, ze? tak take nic

danove priznanie

ten link zrejme nefunguje celkom spravne, neviem preco....

do 31. januára - musí zamestnanec podpísať u zamestnávateľa vyhlásenie na zdanenie príjmov zo závislej činnosti
- do 16. februára - musí požiadať zamestnávateľa na písomnej žiadosti o ročné zúčtovanie preddavkov na daň

januska*

nepodpisovala som nic. ved som mu dnes pisala mail, som zvedava co a ako . zajtra uvidim.
no je sukromnik, mensia firmicka dopravna.