Práskanie v kolenách

Mandela

ahoj aj ja som mal take pukanie v kolene a nakoniec mi lekar zistil poskodenu chrupavku v kolene bol som na artroskopii neako mi to vyhladili ale praska to stale dost mozne ze to mas to iste radsej zajdi k lekarovi co najskor tim nic nestratis len ziskas ahoj

:PPP

ak si v UK tak ist za lekarom je strata casu,radsej pocitaj nieco o tom probleme na nete a mozno uz tam dostanes radu ale urcite za lekarom doma cize na SK.

weja :)

nelinka : presne to iste sa stalo aj mne :( a este stale ma to boli :( ... a inak aj ja hram 3x do tyzdna voleyball nahoda :D ... No ale neviem, mam tiez v plane s tym niekde ist lebo to uz asi tyzden a nechcem cakat este dlhsie ...:)

RNG

na zvysenie absorbcie mnohych doplnkov s vacsimi molekulami pomaha vytazok z cierneho korenia, Bioperine.
Hlavne klbove doplnky(glukosamin, chondroitin, hualuronicka kyselina) maju dost velke molekuly a s Bioperinom(10 mg) sa ucinnost vstrebania podstatne zvysi.
Inac na klbovy maz pomaha velmi jest 2 avokada tyzdenne, obsahuju tzv nezmydelnatelne(unsaponifiable) oleje, ktore telo vie pouzit priamo v klboch na mazanie. Tak isto doplnok CMO a ine cetylovane oleje sa pouzivaju priamo v klboch na mazanie.

brano3911

Ahojte ja mam 30,som čašnik a dost dlhu dobu mam problem s kolenami a vysychanim maziva a s bolesti kolien pri klačani.Doktor sa mi vysmial že to je ok a nemam si s toho nič robit a že to ma aj on.Tak teraz mi povedzte akych to mame doktorou,ked takto konzultujú veci s pacientom.Som mimo krajiny už dost dlho a v danej krajine mam obavy ist k doktorovi.Jednu vec viem,že už dlhšie nemôžem čakat.

Ivka 1

Nelinka neboj, este sa da pomoct. Na obnovu chrupaviek je velmi dobry prirodny produkt Aloe s pridavkom chondroitinu,glukozaminu, MSM a vit.C.
K tomu na doplnenie maziva uzivat kyselinu hyaluronovu v tabletkach.
Samozrejme podobne produkty kupis aj v lekarni ale su na syntetickej baze a maju nizku vstrebatelnost /8 -10%/.Viem Ti s tym pomoct ak budes chciet.

bolave koleno

treba istortopedovi,mna pobolievalo koleno po lyzovani,cez leto mi topreslo a v zime na novo,najprv len dolu schodmi a potom uz stale.ked som isl anakoniec k doktorovi tak ma zvozil ze kde som do teraz bola.mam artrozu kosti a tosom si myslela ze mavaju len stari ludia.omyl dnes to mozumat aj deti vraj.
treba uzivat gelatinu a doplnky na chrupavku a kosti.ale najlepsie ist k lekarovinech ti da aj teraz niecood zaplaua bolesti aby s ato podchytilo v zaciatkoch hlavne ked aktivne sportujes,mozes si inak totalne znicit koleno.

Ivka 1

Neviem,kolko mas rokov ale pravdepodobne pojde o vysychanie maziva,ktore zabezpecuje aby sa o seba
chrupavky neodierali.