Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotna a chora

lilka51

Ano,ja som tiez rozmyslala,ze zmenim gynekologa. On vôbec s pacientkami nekomunikuje.Dakujem za radu. Hned zajtra budem konat.

dankaaa

ja nechapem ako gynekolog nevie povedat, ci lieky budu mat vplyv na plod.. zmen gynekologa, a som si ista ze ak sa opytas na www.antikoncepcia.com urcite ti poradia

marka2222

Lilka je to od teda dosť nezodpovedné ,že sa daš na dieta a ani si neračiš zistiť či tie tvoje lieky nepoškodia plod . Na čo rozmýšlaš tera, to si mala rozmyšlať predtym než si sa dala nabuchať

dddd

afaf, ked mavas taketo stavy, to budes pokrikovat aj na dieta? Take male babatko vela place, v noci je hore...Aby si ho este nakoniec nedala do mikrovlnky...

RNG

afaf, depresie a ine problemy nervoveho povodu ku koncu tehotenstva su casto z nedostatku mineralov, lebo plod ku koncu vyvoja spotrebuva kvanta mineralov na svoju kostru a rabuje o ne matku.
Mineraly sa daju lahko doplnit vhodnymi mineralovo vitaminovymi doplnkami, navrhnutymi specificky na zabudovanie do kostry, pozri napr na zlozenie tohoto vyrobku, co je zalozene na dlhodobom vyskume absorbcie a zabudovania do kostry:
-odkaz odstránený-

afaf

tiez by som odporucala nieco setrne, pretoze nikdy nevies...
nemusia, no mozu poskodit plod. som v 37tt.tiez mavam uzkostne stavy a ked to na mna pride, dam si sedatif pc(je to homeopatikum), poplacem si, pokricim na pribuzdnych a nakoniec si poviem, ze by som to nemala, pretoze na babetko v bruchu to ma neuveritelny vplyv. tehotenstvo nie je az taka dlha doba.skus sa tych par mesiacov prekonat a pozitivne mysliet. urcite ta tvoje okolie a hlavne manzel budu chapat a podporia ta, ked to pride...porozmyslaj, porad sa s odbornikmi, a zvaz uzivanie takychto liekov...drzim prsty :)))

Ivka 1

Lilka mohla by si skusit antidepresiva na prirodnej baze. Tam sa nemusis bat,ze Tvoje babatko by mohlo mat nejaku
zdravotnu poruchu. Mozeme to skonzultovat s gynekolom,ktory pomaha zenam prirodnymi produktami.

zrrzka

nemám skusenosť, ale čo keby si sa na to spýtala svojho lekára, ktorý ti predpísal lieky na depresiu. ten by mal o tom nieco tiez vediet. a treba verit, ze nebude poskodene. kamaratka brala silne antibiotika na zaciatku tehotenstva (nevedela, ze je tehotna), lekari tiez nevedeli, ci bude zdrave dieta, aj jej odporucali prerusenie tehotenstva a dnes ma chalan 13 rokov, uci sa na same jednotky. drzim paste

alicakl

No ja som sa liečila na inú chorobu v tehotenstve,ale tiež som brala hnusné lieky.Ja som si zistila nejakú doktorku vo fakultnej nemocnici v MT-už neviem ako sa volá, ktorá má na starosti výskum dopadu liekov na plod.Skús sa cez info,alebo tam cez tú neonatickú kliniku na ňu dostať.Prípadne cez špeciálne pracovisko pre novorodencov,ktoré sa narodili s nejakým poškodením.To je tiež tam.Je zlatá,povie ti aj po telefóne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.