Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK

leerka

tak to ano, niekedy je clovek zmeteny z toho, co mu povie lekar, lebo tvrdia niekedy uplne odlisne veci.....ale ved ot je uz jedno.....ja som urobila ako som uznala za vhodne ....

whee_ee

leerka a mne zase gynekolog povedal tak.. ale tak co lekat, to iny nazor :D takze aj z toho je potom clovek trdlo:):D

Maria22

...napísala som...naozaj každé telo reaguje inak!dosť ma zmiatlo to,že si to všetko možno aj rozhádžem...atď.no ktovie ako to potom bude?!

leerka

ako pise whee_ee, napis radsej do tej poradne....nakazdeho to ucinkuje inak.....ja som len urobila ako mi radila sestricka u gynekologa....

whee_ee

hehe,každe telo je iné:)..ale podla mna ked už spinis, tak si mozes dat pauzu..ale napis radsej tam do poradne, tam su skuseni lekari:D a nie ja tuto:D

leerka

maria no neviem, mne bolo povedane tak, ze je lepsie ich dobrat do konca, aby sa minenarusil cyklus...a napr ja som nemala ziadny problem so spinennim, brala som dokonca aj 3blistre za sebou, lebo som musela..... a menzes mi prisel normalne na 4den ako som zobrala poslednu tabletku....

whee_ee

maria, mne osobne sa skor narusil, ked som brala cele dva, pretoze som v polke druheho spinila, na konci už v podtstate menstruovala a potom aj pocas prestavky, takze nic moc:)..ale potom zase pohodka dalsi mesiac..takze tak..ale ja beriem Belaru a tam aj je tusim napisane, ze moze byt mimocyklove spinenie ale to som mala len prve mesiace-asi dva-kym si telo zvyklo..a potom len pocas tohto predlzovania..tak neviem:D

whee_ee

podla mna dobrat nemusis, podla leerky je to lepsie:) no vyber si, sama neviem teraz kde je pravda:D skus napisat na www.antikoncepcia.com do poradne a uvidis co ti napisu:) zlati chlapi tam su, mne pomohli par krat:)

Maria22

a pridávam sa k whee_ee.tiež mi bolo povedané,že buď celé balenie alebo len toľko tabletiek o koľko potrebujem predĺžiť. Otázka pre whee_ee: nenarušil sa ti cyklus?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk