stitna zlaza- kto sa vyzná ??

stikutkaa

ano planujem ist doktorke.. totiz mavam depresie a tak ma psychologicka poslala, nech si dam vysetrit sž- a uplne som na to zabudla!

trochu sa bojím, ako tie vysetrenia budu prebiehat

ni...

ahoj ja mám teda zniženu funkdciu... teda. mi nepracuje.. chodím každé 3 mesiace na kontrolu.!! a beriem každé rano.. tabletky... musiš to liečiť inak ti to spravi v tele veľku šarapatu! a pri zvýšenej tak to ti neviem povedať asi tiež liekmi alebo kusok odstranenia .. zo šž. neviem .. ako bež doktorke .... aaa tam sa dozvieš viac

ni...

choj obvodnej.. a tá ťa pošle ku endokrinologovy.. ale tuším ti aj testy z krvi spraví aj obvodná ale radšej navštív endokrinologa. nie vždy sa dá zistiť ta šž. z krvi .. tak ahoj

ni...

ahoj šž.. sa nachádza v krku tak .. príznaky sú rôzne od depky..... ochlpenie nadmerne... potenie... nerovzita.. triaška ... zima.... zlé travenie... to má veľa príčin lebo to je celé okolo hormonov.. vyhľadaj si to tu !! môže byť znížená činnosť alebo zvýšená činnosť.. ak máš na to podozrrenie navštív lekára z krvi sa to dá zistiť.. alebo endokrinologa.. to je na to určený lekar..

zabicka1611

ahojky...stitna sa nachadza na krku..aspon tam mi ju vzdy lekarka prehmatava!!! s nadmernym ochlpenim? nooo ako u koho..mne zas velmi rychlo rastu ked sa oholim..to zalezi aku mas ci hyper alebo hypofunkcnu!! :)