nechapem nechudnem...namiesto toho nafuknuté brucho a tuky

Príspevok v téme: nechapem nechudnem...namiesto toho nafuknuté brucho a tuky
ni...

Ahojte ja tomu nechápem:( rozhodla som sa že schudnem!! Začala som chodiť na erobik...2x do týždňa... tam sa poriadne zapotím!!! Doma si vždy pocvičim ale 20-30 min. Pred TV! Jem v menších dávkach malinko! Čakala som výsledky..!!! že sa aspoň budem lepšie cítiť!! Je pravda že sa mi spravili svaly to cítim na brušku aj na nohách... ale strašne viac ako predtým je mi vidieť ten tuk! strašne stehna, boky, nohy je mi z toho zle ako keď si sadnem a vidím ako sa to rozleje:( a ešte k tomu aj mám nejak napuchnuté bruško ako keby.. nafučané.. nechápem prečo.. ďakujem za všetky vysvetlenia..

ni...

lizanka... ano samozrejme.. že si dám aj na večer ešte aj pomaranč alebo hrozno... a strukovny.. hmm tak to iba ak je vo váre.. aa zeleninu rajčinky samoška to je v tých pečivkách ja moc lubim zeleninu .. ovocie a špagetky.. tak tak

n...

ahojte.. baby:ˇ) tak som tu dlho nebola a prekvapili ste ma.. toľko raaad.. no tak ja som spozorovala že stehna sa mi zmenšili ale to len troška aj bruško.. len tie moje boky.. ale váha možno o 1kg.. menej.. to viete rano mám -51-52 a poobede aelbo večer 53,5.... vete.. baby držte sa ja jem veľmi opatrne lebo ani tak moc nelubim mäsko... ale papam ho .. a mastne mi nechuti.. moj den.. vyzera že rano vstanem naranajkujem sa dam si 1-2 pečivka.. v škole si dam jogurt.. a napolitanku. prídem domov a dam si varu. napr.. ryžu s kur. mäskom .. alebo nejaké zemiačiky.. na večeru si dam . jogurt .. to je celé moje.. jedenie.. baby my to dokážeme lebo máme ešte času.. do leta a nepotrebujeme to hneď schudnúť a s jojo efektom a nejakú ovisnutú kožu my si to vybojujeme pekne vyformovanou svalovou postavou a potom v plavkách budeme na seba pyšne tak sa držte:)

lagie

ja si tiez myslim ze to mozno bude mat dlhodobejsi efekt, no ved uvidime :-) tak ti drzim palce nech mas vytuzenu hmotnost :-)

takze

no mne nevadi,ze to trva dlhsie,lebo viem,ze nebudem mat jojo efekt..tych pat islo dole za mesiac a teraz sa mi beznhe stane,ze za den stratim aj kilo,potom par dni vaha kolise a zase to ide dole...

kkkkk

baby, a drzite nejake specialne diety, ze sa vam podarilo tak super schudnut? lebo ja som zatial len troska zmenila jedalnicek, hlavne viac ovocia a zeleniny, nepijem sladene vody a menej mastneho a sladkeho. ale na varene jedlo nedam dopustit, aspon raz denne. potrebujem len zhodit z brucha, bicyklujem na stacionari, plavem, hram volej... zatial nejako vysledky nevidim, mala by som drastickejsie zmenit jedlo, alebo pridat sport (teraz cvicim asi tak 3-4 krat do tyzdna)

takze

lagie:
ja som potrebovala zhodit 10kg,aby som mala 50,uz som dala dole 5kg a idu dole aj tie zvysne..a vysledky sa ukazali tak,ze uz treti mesiac cvicim cez 1 hodinu denne,vsade chodim peso,presla som na stravu-ovocie,zelenina,oriesky,semeinka a obilniny a tiez to neslo tak rychlo ako som si myslela...ono to pojde,ale telo musi zistit,ze to nie je tvoj rozmar momentalny sposob zivota,ale ze v tom mienis pokracovat