nechapem nechudnem...namiesto toho nafuknuté brucho a tuky

Príspevok v téme: nechapem nechudnem...namiesto toho nafuknuté brucho a tuky
ni...

Ahojte ja tomu nechápem:( rozhodla som sa že schudnem!! Začala som chodiť na erobik...2x do týždňa... tam sa poriadne zapotím!!! Doma si vždy pocvičim ale 20-30 min. Pred TV! Jem v menších dávkach malinko! Čakala som výsledky..!!! že sa aspoň budem lepšie cítiť!! Je pravda že sa mi spravili svaly to cítim na brušku aj na nohách... ale strašne viac ako predtým je mi vidieť ten tuk! strašne stehna, boky, nohy je mi z toho zle ako keď si sadnem a vidím ako sa to rozleje:( a ešte k tomu aj mám nejak napuchnuté bruško ako keby.. nafučané.. nechápem prečo.. ďakujem za všetky vysvetlenia..

lagie

ale suzan a winnie vy ste chudli lebo ste mali toho co zhadzovat, ale myslim ze menej kilov navyse sa horsie zhadzuje, ved dajte vediet ako vam idu dole tieto posledne kila

winnie

no ved uz som zacala pravidelne jest, chodim behavat a bicyklujem doma, robim brusaky vidim vysledok na bruchu a aj na vahe to slo trosku dole myslim ze kilo ale pockam kym sa to kilo ustali :) ja to nechcem schudnut naraz, staci mi do leta pekne pomaly radsej