nechapem nechudnem...namiesto toho nafuknuté brucho a tuky

Príspevok v téme: nechapem nechudnem...namiesto toho nafuknuté brucho a tuky
ni...

Ahojte ja tomu nechápem:( rozhodla som sa že schudnem!! Začala som chodiť na erobik...2x do týždňa... tam sa poriadne zapotím!!! Doma si vždy pocvičim ale 20-30 min. Pred TV! Jem v menších dávkach malinko! Čakala som výsledky..!!! že sa aspoň budem lepšie cítiť!! Je pravda že sa mi spravili svaly to cítim na brušku aj na nohách... ale strašne viac ako predtým je mi vidieť ten tuk! strašne stehna, boky, nohy je mi z toho zle ako keď si sadnem a vidím ako sa to rozleje:( a ešte k tomu aj mám nejak napuchnuté bruško ako keby.. nafučané.. nechápem prečo.. ďakujem za všetky vysvetlenia..

cvicenka

lagie - no chcem zhodiť tiež 5 - 8 kg. Mám 70 kg pri výške 165.
Mám taký pocit, ako by sa to telo všetkým možným bránilo schudnúť. No budem ďalej bojovať, lebo nemám inú možnosť, ale aj tak si myslím, že niekde robím chybu, alebo to telo musím ešte niečim donútiť začať chudnúť.

lagie

cvicenka a kolko chces zhodit? lebo podla mna to preto nejde tak lahko lebo ze nemam velku nadvahu, ja by som chcela 6 kg, teraz vazim 66kg a meriam 168 cm, ja to nevzdavam, proste sla som do toho tak to musim dotiahnut do ciela :-)

cvicenka

lagie vieš , ale veľmi ma to odrádza, pretože každý deň som sa tak snažila a nič. Každý deň som sa po hodine cvičenia pochválila a nič. Mám už po 40-tke a viem ,že to nepôjde tak ľahko, ale veľmi by som potrebovala vedieť , kde robím chybu, alebo čím to je.

cvicenka

ahoj, no som rada za túto tému, lebo pred troma týždňami som sa tiež nazúrila a začala som držať delenú stravu a cvičiť každý deň 45- 60 minút. A nič. Je mi z toho zle. Už som včera surfovala po nete, že či mi telo nezadržiava veľa vody, já už tomu nechápem. Ani sa len necítim lepšie, že by som naberala nejaké kontúry....Dúfam, že sa tu zjaví niekto kto nám dobre poradí

gretka

ni... ahoj, ja som mala/mam podobny problem. Viem, ze cloveka demotivuje to ked nevidi vysledky dlho, ale fakt treba to casto omielane vydrzat. Po mesiaci by si mala vidiet uz nejake zmeny, ak na sebe makas a lepsie sa stravujes na 1000% to bude vidiet. Mne sa tiez velakrat zdalo, ze ked som necvicila mala som menej nafuknute brucho, ze som nevyzerala az tak hrozne (aj ked v skutocnosti ano) ale to je len o tom ze si zacinas viac seba vsimat a si na seba dost kriticka a tvrda, ale to je len dobre, lebo prave to ta moze posunut dopredu k vysnenej vahe. Takze sa zatni a bojuj dalej, si na dobrej ceste a ver nikdy v tom nie si sama, len nevies kto je na tom podobne ako ty. papa :))

lagie

jajuska1185 nie nejem tak menej aby sa laklo, skor jem racionalnejsie nez predtym, to je viac zeleniny, menej chleba, viac vklakniny a tak

jajuska1185

hm, ak ješ ovela menej ako predtým, tak je to tým, že ked znížiš dávky jedla telo sa "zlakne", a začne ukladať každé jedlo do zásoby...čiže sa to prejaví..