blond uz nie je blond:( teraz co?

Príspevok v téme: blond uz nie je blond:( teraz co?
tojejedno

Ahojte, mam prirodzene blond dlhe vlasy...no ale dost mi stmavli, uz je to skor plava ako blond:( a neviem co mam robit, ci mi to v lete zase slniecko vytaha, alebo si ich mam skusit zafarbit alebo co,...prosim baby poradte ake mate skusenosti, bojim sa dat si farbu na vlasy lebo som si ich doteraz este NIKDY nefarbila ani nemelirovala, ani nic podobne...dakujem:)

kikina

dakujem za zaujem:)... ale ja si uz viac vobec nechcem farbit vlasy, jedine hennou, tak asi budem musiet iba cakat:(.... a aka bylinka je vhodna na tmavsie vlasy? dakujem

anonym_24372

nuz na to ti kamilka zial nezaberie..skus sa poradit s nejakym kadernikom,ako vyriesit problem (myslim si ze tak ci onak,ale musis zase pouzit nejaky druh farby,len treba sa poradit s odbornikom,aby si si neposkodila vlasky este viac)

whee_ee

alebo skus nejaky sampon, mas teraz kopu, na blond vlasy:)... zvyrazni to farbu.. ale treba to vraj pravidelne pouzivat..

kikina

ahoj, ja som mala prirodzenu blond, ale prefarbila som si ich na cierno farbou na 24 umyti, a ta sa mi niaku nezmyva ani po 3 mesiacoch:( myslis, ze by mi od toho vlasy aspon trochu vybledli?
moze sa na to pouzivat aj kamilkovy caj?