Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

regulon

CMu_Q

nemienim sa tu pustat do vasej hadky, ale chcem povedat len jedno, "niekto" zbytocne budes preferovat teoriu o skodlivosti HAK; jednoducho kym niekto nezazije neuveri.... a zase je to ich vec ci to beru a ci nie a pokial nemaju ziadne problemy a myslia si ze je vsetko OK, tak ich nehaj, a neobmedzuj svojimi teoriami (popravde viem ze to, co tvrdis, je na takych 80-90 percent pravda) ale zase pustat sa do kazdej temy, no to dufam nie.

Nehaj to tak, tam kde sa opytaju tam odpovedz, ale nesnaz sa presadit svoj nazor za kazdu cenu, tie zeny raz pridu na to co si kedysi vravel, len treba cas...

severanka

niekto: a zase si ma nepochopil.. samozrejme, že 2-3 litre tekutín denne sú normálny pitný režim, a o tom tu celý čas hovorím... v každom príb. leátku HAK je napsíane: dodržiavajte pitný režim ! ! ! mi teraz povedz koľko žien ho dodržiava? a to je ten problém... zahustená krv+ žiadne tekutiny a sme doma...

niekto

kika. neviem preco pochybujes o mojom zdravom rozume
mala si pocit ze veci ktore som tam napisal boli nejako divne ?
su to problemi ako kazde ine a ked viem tak skusim poradit ...

niekto

o tom ze treba pit viac tekutin som este nepocul
chvilu som googlil a jedine co som v suvislosti s hak nasiel bolo ze u niektorych zien sa v tele zadrziava viac vody ale o prijme tekutin tam nebolo nic
myslim si ze pitny rezim je dolezity nezavisle od hak najme ked je teplo

severanka

kika. sorry, nevšimla som si tvoju otázku, pri užívaní HAK treba dodržiavať pitný režim , tzn. 2 - 3 l tekutín denne (káva sa neráta).. a hlavne terba piť vodu a nie Coca Colu a pod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

regulon - Fórum - ZDRAVIE.sk