regulon

severanka

bože, ty nechceš chápať alebo ti to nejde pochopiť... to je fajn, že tá baba čo tu bola, napísala, že nefajčí a je zdravá, ale predpokladám, že si nepoznal jej rodinnú anamnézu...

niekto

pozri si ten clanok porozmyslaj ci to stoji zato
vacsina bab nema problemi ale vzdy je to zataz na organizmus a mozes mat problemi aj za 20 rokov

su aj ine sposobi ako sa chranit bez vedlajsich ucinkou a rovnako ucinne

CMu_Q

severanka - ja som prikladom zeny, ktorej padaju dokonca aj teraz po vysadeni vlasy, a nie je to ziadna faama, mam to lekarsky potvrdene a niesom sama, v mojej teme sa tam behom jedneho dna stretli 4 zeny, ktore mali ten isty problem,a to neratam zeny ktore pisali o tomto probleme aj v inych temach ovela skor .....

Tak nebudte take naivne ze HAK fakt neskodi, staci si priznat aspon to malicko co sposobuje,... snad mame rozum nie?

kika92

fuu ...ja som sa pytala len preto lebo moja sesternica ju uziva a ma akoze dobre skusenosti s tym tak som chcela vediet nazory aj ostatnych dievcat ktore ju uzivaju resp. uzivali ...pretoze ja to zvazujem tiez aj ked bojim sa kedze kazdy tu pise ake zle ucinky maju HAK ...no asi je to individualne ...tak neviem no co robit ...ci tu HAK alebo ostaneme len pri inej antikoncepcii

niekto

severanka tym chces ako povedatt ze hak nemoze sposobit trombozu ???
a mozu s toho padat vlasi nespomeniem si na jej nick ale pisala sem